Актуальні новини

Ткаченко вважає, що Київ має надати “Квітам України” статус пам’ятки та звернутися з цим до МКІП

Київська міська державна адміністрація має надати будівлі “Квіти України” статус щойно виявленої пам’ятки, а вже потім звернутися з цим до Міністерства культури та інформаційної політики.
Як передає Укрінформ, про це написав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в Telegram.
“Щодо будівлі «Квіти України». Оскільки знову постають питання щодо надання їй охоронного статусу, нагадаю:
як вже коментував раніше, для надання охоронного статусу об’єкту – КМДА має надати йому статус щойно виявленої пам’ятки та звернутись з цим до МКІП. Позиція нашого міністерства у даному випадку незмінна: ми оперативно розглянемо запит”, – написав Ткаченко.
Як відомо, представники ініціативної групи “Зберегти Квіти України” та громадської організації “Мапа Реновації” закликають Міністерство культури та інформаційної політики, а також Департамент охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації надати будівлі “Квіти України” охоронний статус.
12 липня 2021 року в Києві почали зносити будівлю “Квіти України”, що розташована на вулиці Січових Стрільців. Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що вважає за необхідне негайно зупинити роботи з демонтажу будівлі “Квіти України”.13 липня МКІП підготувало припис, який забороняє будь-які будівельні роботи на об’єкті “Квіти України”. Наразі демонтаж будівлі припинено.
Навчально-методичний павільйон «Квіти України» – унікальна будівля в стилі модернізму архітектора Миколи Левчука. Проєкт отримав відзнаку Спілки архітекторів у якості одного з кращих архітектурних творів 1985 року.

  Артисти Національного президентського оркестру записали зворушливе відео

Залишити відповідь