Щоб у родині була наповнена любов’ю атмосфера, важливо проводити час разом.

Щоб у родині була хороша, наповнена любов’ю і розумінням атмосфера, дуже важливо проводити час разом за яким-небудь цікавим заняттям або просто насолоджуватися відпочинком. Одним з прекрасних варіантів спільного розслаблення і обміну позитивною енергією може бути перегляд кіно. Ці гарні сімейні фільми принесуть вам тільки позитивні емоції, інформує Ukr.Media.

Крістофер Робін, 2018

Історія про улюбленого ведмедика Вінні-Пуха, його друзів і, звичайно ж, Крістофера Робіна, який вже став дорослим чоловіком і більше не вірить у казки. Завдання тварин дати можливість Крістоферу подивитися на світ тими ж очима юного, веселого, турботливого і щирого хлопчака. Адже в кожному з нас продовжує жити вічна дитина.

Мері Поппінс повертається, 2018

Напевно, немає таких людей, хто в дитинстві не хотів би таку няню, як Мері Поппінс. Красиву, молоду, добру і цікаву фантазерку. Коли в сім’ї Майкла Бенкса трапилося нещастя (він овдовів), до нього на допомогу прийшли його сестра і помічниця по господарству. Однак, як кажуть, біда не приходить одна — у Майкла великі проблеми з бізнесом, він може втратити сімейний будинок і з трьома дітьми опинитися на вулиці без копійки. В такий складний період в родині несподівано з’являється Мері Поппінс, яка хоче допомогти Бенксу і його близьким повернути смак до життя.

Дивак, 2015

Як і багато сімейних фільмів, ця мила австралійська картина заснована на реальних подіях. Маленьке місто на півдні Австралії постійно піддається набігам лис. Через це хочуть закрити важливу пам’ятку міста — острів Країну пінгвінів, тому що велика частина пінгвінів вже загинула.

Як можна врятувати це чудове місце від зловісних звірів? На допомогу відправляються чуйний птахівник разом зі своєю онукою Олівією. І супроводжує їх у цій непростій справі норовливий пес дідуся, який не дуже-то хоче займатися порятунком пінгвінів. Захист заповідника обертається веселою сімейною пригодою.

Бенджі, 2018

Жінка з двома дітьми живе одна і змушена дуже багато працювати. З цієї причини брат і сестра після школи проводять багато часу на самоті. Хлопчика Картера часто ображають старшокласники. Але він нікому про це не розповідає, а мовчки терпить нападки. Одного разу Картер, гуляючи на вулиці, бачить кудлатого бездомного пса, якого теж ображають інші, більш великі собаки. Брат з сестрою вирішують забрати собаку собі й нічого не говорити про це мамі. Діти навіть не підозрюють про те, що незабаром пес зможе врятувати їх від грабіжників.

Східний вітер, 2013

Дівчина-підліток погано вчиться у школі, тож батьки вирішують відправити доньку на виховання до суворої бабусі в село. Однак виявляється, що все не так погано, як очікувала Міккі. Бабуся у неї — в минулому знаменита наїзниця, яка тепер вирощує коней і тренує дітей. Сама Міккі, правда, ніколи не каталася на конях і взагалі трохи побоюється цього заняття. Але один жеребець по кличці Східний вітер (Оствінд), дикий і норовливий, притягує її увагу. Всім на подив у них зав’язується дружба.

Молодий та надзвичайний Спайвет, 2013

Сімейні фільми не перестають дивувати. Цей фільм розповідає про дуже тямущого і обдарованого 10-річного хлопчика, який виріс у селі. У нього велика сім’я, в якій у кожного своє заняття: мама вважає себе вченим-натуралістом, тато захоплюється ковбойською темою, сестра мріє покинути ферму і стати знаменитою, а брат-близнюк — повна протилежність Спайвета.

Спайвет винаходить різні корисні штуки і мріє зробити вічний двигун — він навіть відправив свої розробки в один Вашингтонський університет. Через якийсь час в будинку лунає дзвінок — хлопчика запрошують в Вашингтон забрати премію за креслення і виступити з доповіддю. Але найцікавіше, що Спайвет, нічого не кажучи батькам, сам відправляється назустріч мрії через всю країну.

Белль і Себастьян, 2013

Дія відбувається у Франції, в гарних сонячних горах, але у дуже складний і трагічний час — час Великої Вітчизняної війни. Себастьян втратив матір і виховується дідусем-пастухом і тіткою. В селі дуже напружена обстановка. Мало того, що жителі знаходяться в оточенні Третього рейху, так ще і якийсь звір вбиває їх овець.

Вони вважають, що цей звір — велика піренейська гірська собака. Проте хлопчик після знайомства з псом так не вважають — вони стали кращими друзями. Себастьян дав йому ім’я Белль. Вони дуже весело і цікаво проводять час. Однак місцеві жителі продовжують полювання на звіра. Чи зможе хлопчик вберегти собаку від покарання людей?

Красуня і чудовисько, 2017

Класична казка, де зла чаклунка перетворила доброго принца в бридке, зле, грубе і самозакохане чудовисько. Щоб позбутися від прокляття відьми, принцу треба знову навчитися хороших якостей, бути люблячим і коханим. На все це є певний термін.

А в маленькому далекому містечку живе мила дівчина Белль з батьком. Одного разу він їде на ярмарок, і його перехоплює чудовисько. Моріс виявляється в його зачарованому замку. Звичайно, любляча дочка поспішає звільнити свого батька з полону.

Собаче життя, 2017

Собака, незалежно від своєї породи, характеру і розміру, найкращий і вірний друг людини. І багато сімейний фільмів оповідають про життя господарів і собак, про їх вірну дружбу і взаємодопомогу. У цьому фільмі перед нами постає пес Бейлі, який живе в чудовій сім’ї з хлопчиком Ітаном. Вони-друзі не розлий вода.

Але йдуть роки, хлопчик дорослішає, а пес старіє. Одного разу Бейлі вмирає. Але глядачі бачать нове життя Бейлі в іншому тілі і різних сім’ях. Собака перероджується не раз, знаходить великий досвід і знання і в підсумку виявляється знову в своєму першому будинку. Бейлі розуміє, що доля повернула його сюди не просто так.

Ми купили зоопарк, 2011

Бенджамін Мі рано овдовів. У нього на вихованні залишилися син і дочка. Щоб якось змінити обстановку, чоловік вирішує переїхати з великого міста в село — дуже миле і спокійне місце для розміреного життя. Бенджамін купив велику територію з затишним, світлим будинком. Але на цій частині землі також знаходиться зоопарк, який переживає не найкращі часи. Сімейству довелося витратити всі заощадження, щоб допомогти покинутому звіринцю і врятувати понад 200 екзотичних тварин від загибелі.