Популярна виконавиця застосовує певні обмеження до своєї доньки.

15-річна Маша Полякова розповіла про конфлікти зі своєю матір’ю. Як з’ясувалося, виконавиця обмежує її в користуванні гаджетами, інформує Ukr.Media.

Під час весняного карантину Ольга Полякова відверто ділилася зі своїми підписниками реальним життям, у якому, як і у всіх, присутні сварки та скандали. Зокрема, не один раз у прямому ефірі Маша билася зі своєю молодшою сестрою Алісою і мирилася з нею. Але зі слів дівчини, вона ображається на маму не через це.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Я знала, що так буде, адже це моя мама. З цим я вже змирилася. Вона показала той мінімум, який у нас відбувається вдома. Все нормально”, — ділиться Маша.

Також не ображається Маша і на те, що зіркова мати розповіла про відвідування донькою непристойних сайтів. Однак, дівчину сильно злить той факт, що Ольга обмежує її в часі користування гаджетами.

“У мене щоночі його забирають. Це сильно виводить мене з себе, адже мені хочеться початитись. Я приходжу додому о 22-00, а у 23-30 у мене вже забирають телефон. Причому до цього я весь час зайнята, і в школі його теж забирають. У мене немає можливості ним насититися”, — зізнається дочка артистки.