Його звати Метт і він початківець музикант.

Дочка співачки Віри Брежнєвої, 18-річна Соня Кіперман, живе і вчиться в Америці. Нещодавно дівчина зважилася показати всьому світу свого молодого чоловіка на ім’я Метт, і судячи з коментаря співачки, вона повністю схвалює вибір дочки, інформує Ukr.Media.

Діти ростуть швидко: не встигнеш озирнутися, як вони створять сім’ю і заживуть своїм життям. Ось і старша дочка співачки Віри Брежнєвої від Віталія Войченко, яка живе і навчається за океаном, стала зовсім дорослою. Більш того, серце 18-річної красуні вже зайняте — вона вже знайшла своє кохання!

Кіперман зустрічається з хлопцем, і в день його народження дівчина зважилася представити обранця широкій публіці, оприлюднивши серію романтичних фотографій з ним.

«Вітаю з днем народження мою улюблену людину на світі. Попереду у нас ще так багато нічних поїздок і нескінченного сміху. Я люблю тебе», — написала Соня.

Варто відзначити, що Віра Брежнєва цілком підбадьорює вибір дочки — артистка сердечно приєдналася до привітань з днем народження, чим показала всім свою прихильність до обранця Соні. Попри відстань, Брежнєва часто гостює у дочки в США, так що напевно особисто знайома з молодою людиною.

Шанувальники також пораділи за Соню, адже це здорово, якщо поряд знаходиться дійсно гідний чоловік. Втім, про Метта Кінноне відомо небагато: поки що він — початківець музикант, який у вільний від навчання час намагається багато подорожувати.