Мама 3 дочок зізналася, що народження хлопчика неабияк вплинуло на їх життя.

18 лютого 31-річна Оксана Самойлова і 34-річний репер Джиган вчетверте стали батьками. Зіркова пара виховує трьох доньок — восьмирічну Аріелу, п’ятирічну Лею і дворічну Майю. Народження сина Давида стало для знаменитого подружжя довгоочікуваним щастям і змусило змінити деякі погляди на батьківство, інформує Ukr.Media.

Тільки ставши мамою четвертої дитини, Оксана Самойлова змогла відчути себе по‑справжньому в декреті. На цей раз модель навіть не стала вдаватися до допомоги няні і намагається проводити якомога більше часу з новонародженим. Про цей Самойлова розповіла у своєму мікроблозі.

«Я ще ніколи не була мамою настільки на 100%. Завжди була робота, яка жорстко відволікала від мамських обов’язків. Зараз я перший раз в житті в цьому тотальному декреті. Навіть є підозри, що старшим я вже трохи набридла своєю постійною присутністю. Я так розійшлася, що ми навіть няню брати не стали», — поділилася дружина музиканта в Instagram.

Оксана зазначила, що вона дуже багато часу проводить з сином у постійному русі: вони гуляють на вулиці, і малюк спокійно засинає навіть «під крики Аріели, Леї і Майї». На думку знаменитості, багато в чому таке положення — плюс їх переїзду до США (одразу після Нового року Джиган з Оксаною Самойловою і дітьми перебралися в Майамі).

«У Москві я б не наважилася так активно брати скрізь новонародженого. А тут все якось по‑іншому в цьому плані. Якось набагато простіше, і навіть огляди педіатрів виглядають приблизно так: покрутили в різні сторони і такі: «Все ок, ми поїхали». Ніяких зайвих рухів і маніпуляцій. Загалом, тут така система. Все спокійно, зрозуміло і ніхто не нагнітає», — додала Самойлова.

  Ведуча Леся Нікітюк опублікувала апетитні фото у своєму Instagram

У своєму блозі Оксана поділилася зворушливим відео з сімейного архіву. На ньому зображений момент, коли подружжя дізнаються стать майбутньої дитини, через тиждень після того, як їм стало відомо про четверту вагітність Самойлової.

«Нам сказали тест буде готовий через 7 днів… Весь цей час ми їздили на крапельниці в клініку і в один з приїздів (день на 4) дівчата адміни винесли нам цю коробку і сказали, що це нам передали. Ми взагалі не очікували, що там наші довгоочікувані блакитні кульки. Зрозуміти, які почуття ми випробували, напевно, зможуть тільки батьки 3 дівчаток або 3 хлопчиків. Я потім ще місяць не могла повірити. І навіть зараз дивлюся на нього і не вірю, що ось же він, наш синочок», — зізналася Оксана в Instagram.