Зірки заручені вже рік!

Минулого березня бойфренд Дженіфер Лопес, 44-річний екс-баскетболіст Алекс Родрігес, зробив їй пропозицію, від якої вона не змогла відмовитися, — стати чоловіком і дружиною. Шанувальники зіркової пари в передчутті їх весілля, але закохані не поспішають обмінюватися клятвами. Нещодавно 50-річна поп-зірка розповіла, чому все затягнулося, інформує Ukr.Media.

«Це дуже потішно, тому що, коли ми заручилися, я подумала: ми збираємося одружитися через пару місяців?! Твій старий спосіб мислення повертається назад разом зі всією цією безнадійною романтичною нісенітницею, через яку я виходила заміж тричі. Він (Алекс) сказав: «Що б ти не хотіла зробити, ми можемо це обговорити». Я відповіла: «Але якщо ми збираємося жити разом до кінця наших днів, то до чого поспіх? Якщо ми дійсно збираємося бути партнерами. Якщо ми спробуємо побудувати разом те, чого ні в кого з нас не було або ж ми думали, що у нас не було. І ми приймемо до уваги всіх наших дітей і покажемо їм те, чого ніколи не мали», — поділилася Джей Ло.

Нагадаємо, у Дженніфер і Алекса на двох четверо дітей. У шлюбі з Марком Ентоні співачка народила близнюків Емму і Макса, яким зараз по 11 років. А спортсмен виховує разом із колишньою дружиною Синтією Скертіс, двох дочок — 15-річну Наталку і 11-річну Еллу.