Актуальні новини

Директор Львівського органного залу Іван Остапович отримав премію Ревуцького

Директор Львівського органного залу Іван Остапович отримав державну премію імені Левка Ревуцького. Про це повідомило на Facebook Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти 17 березня.

Іван Остапович став лауреатом премії за напрямом «концертно-виконавське мистецтво» як диригент за концертну програму «Ukrainian Live: Стефанія Туркевич – симфонія №1». Лауреатом другої премії – за напрямом «композиторська творчість» – став київський композитор Антон Стук.

Премію присуджує щороку комітет, сформований Мінкультом, за досягнення молодих композиторів і виконавців (до 35 років) у сфері професійного композиторського та виконавського мистецтв. Вона передбачає грошову винагороду 20 тис. грн. Запровадили премію у 1982 році.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1515913 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1515913{
margin: 0!important;
}
}

Іван Остапович – директор львівського Будинку органної та камерної музики, диригент та культурний менеджер. Був диригентом симфонічного оркестру Івано-франківської філармонії. Керівником проекту «Мультимедійна база Львівської філармонії», співзасновник та диригентом камерного оркестру агенції Collegium Musicum, арт-директор фестивалю «Людкевич фест».

Ukrainian Live Classic – перший мобільний додаток про українську класичну музику, який розробила у Львові агенція Collegium Musicum за підтримки Українського культурного фонду. На ньому доступні професійні концертні записи української класичної музики, над якими агенція працює з 2011 року.

У межах проекту у жовтні 2020 року записали симфонію №1 першої жінки-композиторки України, львів’янки Софії Туркевич, створену у 1937 році. Раніше вона ніколи не звучала наживо. Команда Ukrainian Live Classic отримала відсканований оригінальний рукопис симфонії та допрацювала його під керівництвом Івана Остаповича, який є артистичним керівником проекту.

  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав - 15 лютого

Залишити відповідь