Позбутися негативу можна сьогодні кожному за допомогою дощу.

В православ’ї 24 травня згадують християнського священномученика Мокія Амфіпольського. За народним календарем дату називають день Мокія Мокрого, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Мокій?

Проживав Мокій у III столітті в Римі, родом походив зі шляхетної і багатої родини. Ставши дорослим, він прийняв рішення виїхати у Фракію (провінція Римської імперії). Мокій оселився в містечку Амфіполі, де служив у християнському храмі священником.

Він дуже ревно ставився до віри Христової, переконував прийняти її і язичників, за що був підданий страшним катуванням. Мокія кидали на розтерзання диким тваринам, колесували, кидали в розпечену піч, стругали його тіло металевими кігтями.

Але щоразу Господь давав йому сили витримувати випробування, залишатися цілим і неушкодженим. Тож в люті римський правитель наказав відрубати Мокію голову.

Які на цей день існують традиції і обряди?

Дату в народі прозвали Мокій Мокрий, тому що по погоді цього дня здавна визначали, яким належить літній сезон — дощовий або сухий.

Слов’яни 24 травня в городах і полях не працювали. Заборони дотримувалися строго, бо згідно з народними забобонами на тих, хто порушить її, святий Мокій розсердиться, град нашле і всі посіви поб’є.

Сьогодні дощ допоможе вам позбавитися від негативу!

На Русі 24 травня цілителі і знахарі намагалися зібрати якомога більше дощової води. В цей день вона особливу цілющу силу має. За допомогою такої води відчитують від смутку і туги, виконують ритуали на подружнє щастя, лікують різні недуги.

Вода — це активний провідник для будь-якого виду енергії. Дощова вода вважається енергетичним провідником найвищого порядку. Люди вірили, що разом із дощовими краплями на землю спадає потік любові і достатку.

  Ілон Маск знову проявив свій талант, цього разу у музиці. Він випустив свою першу пісню під назвою Don't Doubt ur Vibe

Наші предки давно навчилися застосовувати небесну воду собі на благо. Існує безліч спеціальних магічних обрядів, в яких використовується могутня сила дощу.

Особливо слов’янам подобалися заговори на дощову воду. Народ вважав, що для здійснення бажаного це найбільш потужний каталізатор. Розповімо вам, як за допомогою небесної води привернути до себе достаток, щастя і кохання, і назавжди позбавитися від негативу.

Ритуал для залучення любові

Цей обряд допоможе вам назавжди забути про те, що таке самотність. З допомогою простих дій і слів ви зможете викликати відповідні почуття у людини, до якої самі відчуваєте симпатію. Застосовують ритуал і в тих випадках, коли хочуть повернути кохану людину.

На чистому аркуші паперу напишіть з одного боку ім’я коханого, а з іншого — своє. Як тільки 24 травня капнуть перші краплі дощу, поспішайте на вулицю і підставляйте під них лист з написаними іменами.

При цьому тихенько прочитайте замовний текст:

«Могутня сила дощу, до тебе звертаюся і прошу змити з мене самотність і розлуку з коханим (ім’я). Зроби так, щоб він ні дня прожити без мене не зміг. Небесна водиця, життя і наші долі воєдино злий. Допоможіть мені, Вищі Сили. Амінь».

Паперовий аркуш тепер просушіть, складіть у кілька разів і покладіть на зберігання в затишне місце.

Ритуал для залучення удачі

Після проведення цього обряду вас точно почнуть називати щасливчиком, тому що завжди і всюди удача тепер буде поруч. Найголовніше, правильно виконати ритуал, повністю сконцентруватися і повірити в вимовлені слова.

Коли почнеться злива, потрібно надіти на себе чисту футболку або сорочку, і вийти на вулицю. Розставте Руки в сторони, обличчя поверніть до неба і скажіть:

  3 червня – Оленин день: історія, традиції та прикмети свята

«Могутня сила дощу, допоможи! Удачею і щастям мене нагороди. Нехай в дощову водицю зберуться докупи вода свята та підземна, морська і небесна. Нехай своєю енергією вона мене зарядить. Скільки зараз на тіло моє дощових крапель з неба впаде, стільки везіння в життя моє нехай прийде. Справа моя вірна і слова міцні. Амінь».

Повертайтеся додому, знімайте з себе мокрий одяг і просушіть його. Самі не витирайтеся рушником, нехай дощова волога обсохне прямо на тілі і насичує його своєю енергією.

Коли одяг, в якому ви стояли під зливою, повністю висохне, зберігайте окремо від інших речей. Прати його не можна, бо в ньому нагромаджена небесна сила.

Якщо вам належить важлива справа або захід, в якому точно знадобиться удача, надіньте напередодні цю футболку або сорочку, і проспіть в ній всю ніч.

Прикмети погоди на 24 травня

  • Чекайте сильну грозу, якщо 24 травня схід багряного кольору.
  • Найближчим часом чекайте бурю, якщо ввечері в день Мокія густий туман на землю опустився.