Осіння сімейна фотосесія співачки.

Відома українська співачка Джамала намагається кожну вільну хвилину приділяти своїй сім’ї: чоловіку і синочку, що підростає. Дівчина живе за дуже щільним робочим графіком, вона задіяна не в одному проекті, але все ж Джамала не забуває, що вона — молода мама. Нещодавно співачка поділилася зі своїми численними підписниками Instagram, а їх вже понад вісімсот тисяч, теплими родинними кадрами, інформує Ukr.Media.

Джамала опублікувала кілька сімейних кадрів, на яких позує разом зі своїми головними чоловіками в житті — чоловіком і сином. На знімках артистка позує в обіймах чоловіка. Для осінньої сімейної фотосесії співачка вибрала легке плаття з квітковим принтом, замшеву чорну куртку і чоботи на низькому ходу. На сімейних фотознімках всі щасливі і посміхаються.

На одному знімку подружжя позує удвох, а на іншому — підкидають маленького Еміра, а на іншому — сфотографовано переплетення рук всієї родини. Від усіх фотографій віє теплом і позитивом. Менш ніж за годину публікація зібрала вже більше семи тисяч лайків. Шанувальники залишили під фото безліч позитивних коментарів, назвавши сім’ю Джамали ідеальною.