Рятує планету за допомогою гумору.

Джейсон Момоа зарекомендував себе як активний борець за природу, вступаючи проти використання пластикових пляшок. Він заснував власну компанію під назвою Mananalu, що займається виробництвом води в алюмінієвих банках, увагу до якої залучив поголивши свою знамениту бороду в пустелі. В цей раз 39-річний актор вирішив привернути увагу до проблеми використання пластику за допомогою гумору і колишнього рестлера Мада, інформує .

Джейсон Момоа взяв участь у соціальній рекламі організації Lonely Whale, спрямованої на боротьбу з використанням пластикових пляшок.

В одному з фрагментів ролика, Джейсон Момоа виходить з магазину і вибиває з рук пластикову пляшку у хлопця, який в цей момент п'є з неї воду.

Після цього актор продовжує йти зі словами: "Неважливо, як ви споживаєте воду, поки ви робите це без використання одноразового пластику".

Потім він вибиває пластикову пляшку у іншого хлопця, якого зіграв рестлер Мада.

Дивлячись йому в очі Джейсон зухвало запитує: "Що?"

На наступному кадрі актор вже лежить у ванній, притуливши келих з льодом до свого побитого обличчя.

"Існує так багато альтернатив, які ви можете використовувати", — говорить Джейсон беручи в руки багаторазову пляшку, щоб наповнити склянку водою.

"Для нашої планети і майбутніх поколінь, які залежать від неї", — продовжує актор, цокаючись келихами з рестлером.

"Тому, будь ласка, припиніть використовувати одноразові пластикові пляшки з водою", — закінчує Джейсон, роблячи ковток води.

Фрагмент реклами з участю Джейсона Момоа, заради якого ми всі тут зібралися.

Син Джейсона Момоа повторює за татом:

Повна версія соціальної реклами Lonely Whale проти використання пластикових пляшок:

"Якщо вам подобається смак вічності, то вам також сподобається смак води в пластикових пляшках", — на самому початку ролика вимовляє Зої Дешанель, яка також взяла участь у зйомках реклами.

  У Львівському Палаці мистецтв презентують щорічну виставку «Осінній салон»

Сьогодні весь світ відмовляється від пластику, використовуючи багаторазові ємності, алюмінієві банки, паперові соломинки для напоїв, паперові пакети і т. д. Ми підтримуємо цю ініціативу і теж закликаємо вас, якщо не відмовитися від пластику, то хоча б використовувати його як можна менше у вашому повсякденному житті.

І так, не варто вибивати пляшки з рук у незнайомих вам людей, інакше ви знаєте, що може статися далі.