Тепер, коли домашні завдання позаду, дозвольте собі насолодитися історіями про школу і згадати найкраще.

Сьогодні 1 вересня, той день, якого ви у дитинстві чекали з острахом. Але тепер, коли домашні завдання і злі вчителі забулися, як страшний сон, дозвольте собі насолодитися історіями про школу і згадати тільки найкраще, інформує .

ЅирегПерці, 2007

Три друга пообіцяли один одному втратити цноту до закінчення школи. Ви вже уявляєте, наскільки смішним буде цей фільм, враховуючи, що ці хлопчики потрапляють в розряд «ботаніків, на яких ніхто не звертає увагу»?.

Переваги скромників, 2012

Вже практично культова картина про сором'язливого і тихого старшокласника, який страждає депресією і почуттям провини після втрати друга і тітки. Але поступово життя налагоджується, коли він знайомиться з Патріком і Сем. Це досить серйозний і життєвий фільм про складний і заплутаний світ підлітків, про психологічні проблеми і труднощі з виходом з них.

Училка, 2011

Ми звикли бачити Кемерон Діаз у ролі благородних і розумних героїнь, а в цьому фільмі вона розриває шаблон, тому що грає легковажну вчительку, що палить травичку і мріє збільшити груди. Ось тільки після розриву з багатим бойфрендом її світське життя стрімко руйнується. Який вихід? Закадрити нового багатого вчителя! Ось тільки як це зробити, якщо він пристойний хлопець строгих вдач?

Легковажна Я, 2010

Школа — рідний дім і природне середовище середовище чуток і пліток. Одне необережне слово може як підірвати репутацію людини, так її і підняти. Наша головна героїня вирішується на відчайдушний крок — щоб виглядати крутою і дорослою в очах однокласників, вона розпускає слух, що втратила цноту. Сміливий вчинок, а за його смішними наслідками спостерігайте у фільмі.

  3 квітня Всесвітній день вечірки

Вчитель на заміну, 2011

А це вже серйозний фільм з приголомшливим Едріаном Броуді в головній ролі. Грає він вчителя на заміну, якого направляють на час до школи для неблагополучних підлітків, які з легкістю хамлять вчителям і не знають поняття дисципліни. Очима головного героя ми побачимо всю прогнилу систему освіти і багато проблем, які можна зустріти в будь-якому навчальному закладі і донині.