Дженніфер Лопес планувала розповісти про відновлення роману з Беном Аффлеком, але її випередили журналісти. Поки що пара дотримується вичікувальної позиції і зберігає мовчання.

Епічне возз’єднання 51-річної Дженніфер Лопес і 48-річного Бена Аффлека, які на початку 2000-х років були однією з найяскравіших пар західного шоу-бізнесу, обростає все новими подробицями, інформує Ukr.Media.

Інсайдери стверджують, що співачка хотіла публічно розповісти про відновлення роману з актором у своєму Інстаграмі. Але Бен і Дженніфер зійшлися дещо раніше того, як Аффлека вперше помітили біля будинку Лопес в Лос-Анджелесі. Тобто їх роман почався всього через кілька днів після того, як Лопес і її екс-бойфренд Алекс Родрігес оголосили про розставання.

“Бен проводив час в її будинку, і вона планувала оголосити, що вони знову разом, в Інстаграмі”, — поділилося джерело.

Однак, поки Лопес збиралася з думками, її випередили папараці і журналісти, які поширили новини про відновлення роману пари.

Відтоді пара дотримується вичікувальної позиції і зберігає мовчання.

“Поки вони просто пливуть за течією і будують плани, щоб бачитися якомога частіше. Їм ще належить дещо обговорити, перш ніж вони оголосять про роман публічно. Цілком очевидно, що вони знову дуже сильно закохалися один в одного, але вони не хочуть знову опинитися під тиском і наврочити свої відносини”, — ділився днями інсайдер.

Незважаючи на робочі графіки, закохані практично не розлучаються — так, Аффлек відправився за коханою в Маямі, де вони провели разом кілька днів, а тепер прийшла черга Джен слідувати за ним в Лос-Анджелес.

“Вони з тих людей, хто не любить самотність. Бен дійсно їй подобається, і в них довга історія відносин”, — сказав інсайдер.

Натяки на роман з Аффлеком Лопес однак робить. Днями їй сподобався в Інстаграмі пост, який вона, здається, точно приміряла на себе.

“Немає нічого прекраснішого, ніж бачити, як хтось, кому не пощастило у відносинах, нарешті полюбив потрібну людину”, — свідчив він.