Актори не приховують інтересу один до одного.

Шанувальники 50-річної Дженніфер Еністон і 56-річного Бреда Пітта, які розлучилися у 2005 році, сходять з розуму після церемонії вручення премії SAG Awards 2020, яка пройшла в Лос-Анджелесі. І все з-за того, що зірок вперше за дуже довгий час сфотографували разом, інформує Ukr.Media.

Не соромлячись репортерів, актори ніжно обнялися після вручення нагород і перекинулися парою слів. Але на цьому все не закінчилося!

Отримуючи нагороду за роль у фільмі «Одного разу… в Голлівуді», Пітт пожартував про те, що йому було непросто зіграти персонажа, який «ходить без сорочки та не ладить зі своєю дружиною». Еністон ця ремарка припала до душі: спочатку вона здивувалася, потім посміхнулася, а після приєдналася до оплесків.

Бред також не зміг пропустити промову Дженніфер, яка в цей вечір удостоїлася нагороди за головну жіночу роль в серіалі «Ранкове шоу». Перебуваючи за лаштунками, актор відволікся від усіх справ і почав пильно спостерігати за колишньою дружиною. Не приховуємо: возз’єднання цієї пари було б найкращим подарунком у 2020-му!