Актуальні новини

Фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA оголосив переможців

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA оголосив переможців і переможниць. Нагороду в конкурсі DOCU/СВІТ та головний приз фестивалю здобув фільм французького режисера Бубакара Санґаре «Золоте життя». У номінації DOCU/УКРАЇНА перемогла українсько-норвезька стрічка «Фрагменти льоду» режисерки Марії Стоянової, а у конкурсі DOCU/КОРОТКО переміг фільм «Під знаком якоря» режисера Тараса Співака. Про це повідомила пресслужба кінофестивалю Docudays UA.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1587056 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1587056{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

«Усі, хто здобули головні призи в конкурсах DOCU/СВІТ, DOCU/УКРАЇНА, DOCU/КОРОТКО номінації RIGHTS NOW!, а також головну нагороду студентського журі та приз глядацьких симпатій, отримають від фестивалю по 35 тис. грн», – розповідають у Docudays UA.

Крім цього, польсько-українська документальна стрічка «Все має жити» режисерів Тетяни Дородніциної та Андрія Литвиненка отримала нагороду RIGHTS NOW!, яку вручають креативному документальному кіно за дослідження сучасного світу та внесок у дискусію про людську гідність. Також фільм став найкращим за версією глядацьких симпатій.

Головний приз премії Андрія Матросова здобула стрічка українсько-німецько-шведського виробництва «Трішки чужа» режисерки Світлани Ліщинської. Студентське журі віддало свою відзнаку фільму «Фрагменти льоду» Марії Стоянової.

Зазначимо, що всі стрічки-призерки можна переглянути в глядацькі дні з 7-9 червня на сайті фестивалю. Додамо, що 21-й Міжнародний фестиваль Docudays UA відбувається у Києві з 31 травня по 9 червня. Цьогоріч головною ідеєю події організатори обрали «10 років триденної війни, яка триває три сторіччя». Під час фестивалю презентують 62 фільми із 34 країн світу.

  Українські та польські реставратори відновлюють пам’ятники на Личаківському цвинтарі

Залишити відповідь