Дім розбрату: чому Володимир Остапчук не йде на контакт із екс-дружиною. Третя дружина Остапчука заявила, що вони планують переїзд із квартири до будинку.

Відомо, що подружжя давно підшукувало нове місце для проживання. Однак до кінця не зрозуміло, чи справді шоумен із дружиною планують переїхати в будинок під Києвом, який ще не розділений, чи це чергова спроба третьої дружини ведучого підколоти Христину, інформує Ukr.Media.

На фото 23-річної блогерки можна побачити необлаштовану вітальню зі сходами, що ведуть на другий поверх. Користувачі припускають два можливі варіанти: парочка переїжджає в спірний будинок або орендують новий, куди починають завозити меблі. Не прояснила ситуацію і Христина, яка заявила, що питання з будинком ще не вирішено. Хоч як вона намагалася поговорити з Володимиром, він не йде на контакт, навіть через посередників.

«На мою пропозицію сісти за стіл переговорів та звернутися до медіатора, мій екс-чоловік відповів відмовою. Я все ж таки думала, що краще вирішити питання переговорами, але чомусь думаю так тільки я. Ексу хочеться сходити до суду, витратити гроші та нерви, а я хотіла якось тихо і по-доброму. Три роки спільного життя, як-не-як», — коментує Христина.