Актуальні новини

Фільм “Повернення “барона зброї” Фросевича став кращим журналістським матеріалом на конкурсі до 30-річчя Незалежності

Національна спілка журналістів України оголосила про підсумки щорічного творчого конкурсу, який цього року був присвячений 30-річчю Незалежності України. Понад 150 учасників – журналісти, медіа та журналістські організації – змагалися за перемогу в 14 номінаціях, в тому числі – в чотирьох спецномінаціях: «Журналісти проти епідемії», «Всупереч обставинам: історії й долі», «Україна єдина» та «Кращий журналістський матеріал про захисників України».
Церемонія вручення нагород та обміну досвідом кращих журналістів пройшла учора, 15 вересня.
Про свою перемогу Леонід Фросевич повідомив на сторінці у Facebook.
“Сьогодні багато розмов про спецоперацію щодо «вагнерівців».  Але ще в 1994 році українські контррозвідники реально довели, що здатні успішно проводити особливі операції за участю іноземних партнерів, в даному разі британської Мі-6. У журналістському відеорозслідуванні «Повернення «барона зброї» мені вдалося розповісти в тому числі й подробиці унікальної роботи спільної українсько-британської команди проти «торговця смертю». Навіть білоруське КДБ нічого не запідозрило. «Торговець смертю» віз білоруську зброю та боєприпаси транзитом через Україну”, – написав лавреат.
“В Національній спілці журналістів України відеофільм «Повернення «барона зброї» було визнано кращим журналістським матеріалом у відповідній номінації конкурсу до 30-річчя Незалежності. Учора голова НСЖУ Сергій Томіленко вручив диплом і оригінальну статуетку. Приємно, що колеги, експерти з фахового середовища дали високу оцінку творчій роботі, за якою – чимало років підготовки, збирання матеріалу буквально по крихтах”, – завершив він допис.
Роботи учасників оцінювало фахове журі у складі голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка, директора телекомпанії «Ільдана», секретаря НСЖУ Валентини Душок, секретаря НСЖУ Зої Шарикової, президента Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива» Людмили Мех, заслуженого журналіста України Віри Черемних та заслуженого журналіста України Миколи Семени. Внесок до роботи журі також зробили секретарі НСЖУ Володимир Данилюк і Віталій Голубєв. Координатором проведення конкурсу виступила перша секретар НСЖУ Ліна Кущ, повідомляється на сайті Спілки, де можна оглянути повний список призерів.
«Під час оцінювання журі звертало увагу на всебічне висвітлення суспільно важливих тем, нестандартний підхід, вплив того чи іншого матеріалу або ЗМІ. Серед багатьох заявок вирізнялися ті роботи, де журналісти показували не лише проблеми, а й рішення, де автори розповідали про ситуацію через історії звичайних людей. Це допомагає подати складні теми та привернути увагу аудиторії. Щорічний творчий конкурс НСЖУ – це можливості для всіх журналістів і всіх медіа, від загальноукраїнських до локальних. Щиро вітаю наших переможців!» – відзначила перша секретар НСЖУ Ліна Кущ. 
Творчий конкурс НСЖУ традиційно проводиться напередодні Дня журналіста у червні, але з огляду на ювілей Незалежності України, у 2021-му році підсумки оприлюднюються напередодні 24 серпня.
«Журналісти важливі. Це гасло НСЖУ яскраво підтверджують професійні та змістовні роботи наших колег з Києва та регіонів, журналістські акції та спецпроекти. Щирі вітання всім переможцям та кожному учаснику Конкурсу! З Днем Незалежності!», – коментує підсумки творчого журналістського змагання голова НСЖУ Сергій Томіленко.
Відеофільм Леоніда Фросевича «Повернення «барона зброї» можна переглянути за посиланням.

  Кейт Міддлтон і Єлизавета II вперше вийшли у світ удвох

Залишити відповідь