Ведуча опублікувала яскраві фотографії з осінньої фотосесії.

Популярна українська телеведуча і обличчя програми «Світське життя» Катя Осадча живе за дуже щільним графіком. Постійні зйомки і відрядження займають знатну частину часу ведучої, але відпочивати вона також не забуває. Нещодавно Катя опублікувала кілька яскравих осінніх фотографій на своїй сторінці в Instagram, які дуже сподобалися підписникам, інформує Ukr.Media.

Осадча поділилася знімками з осінньої фотосесії. На дворі бабине літо, тепло повернулося, але зовсім ненадовго. Телеведуча всіх закликає не втрачати можливості зловити теплу осінь за її хвіст. Катерина позує на тлі живої виноградної арки, яка палає червоним кольором. Яскравості знімків надає вбрання ведучої — легке червоне плаття трохи нижче колін.

Образ Осадча доповнила акуратними білими кросівками, а в руках вона тримає жовтий букет осіннього листя. Фотографії вийшли дуже барвистими і теплими. Шанувальники Каті оцінили фотосесію, написавши під публікацією безліч позитивних коментарів: «Катрусю, яка ж ви гарна», «Завтра так і зроблю, гарно приберусь і в парк», «Осінь прекрасна», «Катя, що за плаття на вас, дуже гарне».