Актуальні новини

Фіналістка проекту “Від пацанки до панянки” Ірина Слюнько вийшла заміж

Пацанка знайшла кохання разом з колишнім однокласником і відсвяткувала весілля у рідному Херсоні.

Пацанка знайшла кохання разом з колишнім однокласником і відсвяткувала весілля у рідному Херсоні.

Фіналістка другого сезону реаліті "Від пацанки до панянки" і героїня серіаліті "Пацанки. Нове життя" зіграла весілля з колишнім однокласником, інформує .

Іра і Вітя разом навчалися в школі. І, як зазвичай буває, після цього їх шляхи розійшлися. Зустрілася пара зовсім недавно, на пляжі, і спочатку пацанка не впізнала колишнього однокласника.

Фіналістка проекту "Від пацанки до панянки" Ірина Слюнько вийшла заміж.

– Доля так розпорядилася, що ми зустрілися біля моря. І на тому ж морі Вітя зробив мені пропозицію, – розповідає героїня серіаліті Нового каналу "Пацанки. Нове життя".

Пропозиція, згадує Іра, була дуже романтичною – Вітя приготував вечерю, купив шампанське, встав на одне коліно. Ось тільки кільце подарував несправжнє.

– Я зрозуміла, що він – моя реальна любов і один без одного ми не можемо, – зізнається Ірина. – Взагалі, вважаю, що обручки – це викинуті на вітер гроші, бо Вітя зробив мені її з пробки від шампанського.

Фіналістка проекту "Від пацанки до панянки" Ірина Слюнько вийшла заміж.

Весілля пара відгуляла у рідному Херсоні. Подругами нареченої стали Галя Полудневич і Юля Чайка – ще дві героїні шоу "Пацанки. Нове життя". Також на святі були присутні пацанки з різних сезонів реаліті Нового каналу – Тетяна Коцюба, Дариана Семидоцька і Катерина Дрьомова. Мала приїхати і Віолетта Шин, але не змогла за станом здоров'я.

– У Херсоні про моє весілля ще довго будуть гудіти, – хвалиться Іра. – Бо де ви ще побачите наречену, яка в сукні танцює брейк. До речі, воно у мене було дуже дороге і пишне. Але, якщо чесно, мені було незручно, і довго пробути в сукні я не змогла. Тому близько десятої вечора зняла і її, і панчохи, решту часу веселилася, як нормальна людина.

  Періс Хілтон розповіла, що звернулася до послуги штучного запліднення

Романтичною, як каже пацанка, була їх перша з Вітею шлюбна ніч.

– Ми зняли дорогий, за три тисячі гривень, номер, де було все – бар, велике ліжко, – розповідає в деталях Слюнько. – Вітя розсипав пелюстки троянд, запалив свічки. Випили дорогого шампанського. Але не знаю, чи довго ще буду з ним – думаю, через півроку розлучимося, бо вже трохи мене дістав.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь