Актуальні новини

У Львові помер заслужений артист України Володимир Коциловський

У неділю, 10 січня, у Львові унаслідок важкої хвороби у віці 60 років помер заслужений артист України Володимир Коциловський.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1512821 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1512821{
margin: 0!important;
}
}

«Ще одна прикра звістка сколихнула Старосамбірщину. Сьогодні зранку у Львівській клініці перестало битися серце заслуженого артиста України Володимира Коциловського. На жаль, хвороба виявилась сильнішою», – йдеться у повідомленні на сторінці «Голос Прикарпаття» у Facebook у неділю, 10 січня.

Володимир Коциловський – співак, заслужений артист України. Після закінчення львівської консерваторії – соліст Львівського обласного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича. Учасник концертів на Чорнобильській АЕС (1986), керівник ансамблю «Галич» (1991), учасник Всесвітніх Бойківських фестин. З 2005 року – керівник гурту «Львівський вояж».

6 липня цього року Володимир Коциловський відзначив 60-річчя. Останнім часом працював директором Народного дому у с. Торчиновичі, організовував благодійні концерти для порятунку життів важкохворих людей. З осені 2020 року боровся і за своє життя. Лікувався у Львівській обласній клінічній лікарні з діазнозом мієлофіброз (хронічне запалення крові).

  Міжнародний день сірника - 2 березня

Залишити відповідь