"Флірт із голлівудським красенем": Модель прокоментувала чутки про специфічні переваги Ді Капріо у відносинах. Все могло б зайти далеко.

Модель Playboy розповіла про флірт із голлівудським красенем. Все могло б зайти далеко, якби не високі моральні принципи, інформує Ukr.Media.

22-річна красуня скандинавського походження Хайке Конінгс розпочала шлях до слави нещодавно, але вже змогла потрапити на обкладинку знаменитого журналу для чоловіків. А наприкінці лютого 2024 року довгонога блондинка вирішила згадати та розповісти іншим, як потрапила на закриту вечірку, де серед інших гостей був і 49-річний Ді Капріо, великий аматор власниць модельної зовнішності.

«Це було в секретному клубі в Лос-Анджелесі, куди можна потрапити лише на запрошення, — розповіла Хайке. — Я побачила його, він сидів у чорній толстовці і чорній кепці, ми зустрілися поглядами…».

Після результативної стрілянини очима до дівчини підійшов менеджер зірки, котрий запросив її за стіл до Лео. Розмовляючи з одним із найвідоміших і найталановитіших акторів сучасності, Хайке пожартувала про його любов до моделей молодших 25 років. Ді Капріо не став заперечувати свої пристрасті і в такій жартівливій манері зізнався, що справді “винний”.

"Флірт із голлівудським красенем": Модель прокоментувала чутки про специфічні переваги Ді Капріо у відносинах. Все могло б зайти далеко.

Згадує Конінгс і поцілунок із голлівудським неодруженим, який, до речі, зовсім її не вразив. Не те щоб він був поганим, але точно не кращим у її житті, розповіла журналістам дівчина. Втім, на одному поцілунку Лео не хотів зупинятися, тому його представники запропонували Хайці поїхати до нього додому, але дівчина відмовилася. Примхлива блондинка пояснила це тим, що недостатньо добре знає зірку “Титаніка”.

«Він був шокований. Звичайно, він до цього не звик», — поділилася враженнями Конінгс, додавши, що Ді Капріо не засмутився і поїхав додому вже з іншою красунею.

Незважаючи на те, що Хайці не вдалося ще ближче дізнатися Лео, дещо про його особисте життя вона таки з’ясувала. За її словами, деякі її подруги все ж таки виїжджали додому із зіркою і були, м’яко кажучи, здивовані його перевагами.

  Львівська філармонія відзначить день народження Моцарта чотирма концертами

Про особливості поведінки та уподобання Ді Капріо чутки ходять уже давно — один одного химерніше. Правда це, чи фантазії охочих до уваги та хайпа людей, велике питання.

Представники актора, власне, як і він сам, жодних коментарів у відповідь на подібні заяви не дають.

Проте захоплення Лео дівчатами до 25 — справді популярна тема для мемов в Інтернеті.

Забавно, що за останню чверть століття Лео жодного разу не бачили з дівчиною старше 30, хоча недовгий період спілкування з Джіджі Хадід, якій скоро виповниться 28, багатьом дав надію, що Ді Капріо знаходить певну зрілість.

Імовірно, з серпня 2023 року Ді Капріо зустрічається з 25-річною італійською моделлю Вітторією Черетті. І цього разу по-іншому, стверджують інсайдери. Подейкують, що актор повністю занурений у цей роман і навіть планує розвиток відносин, оскільки він нарешті знайшов людину з повним набором важливих якостей.

"Флірт із голлівудським красенем": Модель прокоментувала чутки про специфічні переваги Ді Капріо у відносинах. Все могло б зайти далеко.