Він пояснив причину рішення відокремитися від королівської сім’ї.

На минулому тижні всі тільки й говорили про рішення Меган Маркл і принца Гаррі відокремитися від сім’ї, думку королеви Єлизавети з цього приводу і майбутнє подружжя. А на вихідних ситуацію прокоментував і сам герцог Сассекський. Так, на одному з благодійних заходів у Лондоні він виголосив зворушливу промову, в якій пояснив причину такого кардинального рішення, інформує Ukr.Media.

«Коли ми з Меган одружилися, ми були в захваті, сповнені надій та бажання служити. Тому мені дуже сумно, що все дійшло до цього. Рішення відокремитися від сім’ї, яке я прийняв для себе і моєї дружини, не далося мені легко. Це були місяці після довгих років викликів. Я знаю, що не завжди робив все як треба, але те, як все складається зараз, не залишило нам інших варіантів», — зізнався принц.

«Я хотів би, щоб ви зрозуміли, що ми нікуди не йдемо, і ми точно не залишаємо вас. Ми сподівалися продовжувати служити королеві, Співдружності націй і військовим асоціаціям, але без державного фінансування. На жаль, це виявилося неможливим», — додав він.

Принц Гаррі відзначив, що Великобританія завжди буде його будинком, а також висловив сподівання, що їх з дружиною «рішучий крок приведе їх до мирного життя». Ми теж на це сподіваємося!