Принц Гаррі приголомшив користувачів Мережі відвертою промовою

Він пояснив причину рішення відокремитися від королівської сім’ї.

На минулому тижні всі тільки й говорили про рішення Меган Маркл і принца Гаррі відокремитися від сім’ї, думку королеви Єлизавети з цього приводу і майбутнє подружжя. А на вихідних ситуацію прокоментував і сам герцог Сассекський. Так, на одному з благодійних заходів у Лондоні він виголосив зворушливу промову, в якій пояснив причину такого кардинального рішення, інформує Ukr.Media.

«Коли ми з Меган одружилися, ми були в захваті, сповнені надій та бажання служити. Тому мені дуже сумно, що все дійшло до цього. Рішення відокремитися від сім’ї, яке я прийняв для себе і моєї дружини, не далося мені легко. Це були місяці після довгих років викликів. Я знаю, що не завжди робив все як треба, але те, як все складається зараз, не залишило нам інших варіантів», — зізнався принц.

«Я хотів би, щоб ви зрозуміли, що ми нікуди не йдемо, і ми точно не залишаємо вас. Ми сподівалися продовжувати служити королеві, Співдружності націй і військовим асоціаціям, але без державного фінансування. На жаль, це виявилося неможливим», — додав він.

Принц Гаррі відзначив, що Великобританія завжди буде його будинком, а також висловив сподівання, що їх з дружиною «рішучий крок приведе їх до мирного життя». Ми теж на це сподіваємося!

Промова Принц Гаррі Меган Маркл Королівська родина Зворушливо
  Сергій та Сніжана Бабкіни показали архівні фото зі свого весілля 10 років тому

Залишити відповідь