Актуальні новини

Гайтана відверто розповіла, як відчуває себе у 40 років

Напередодні ювілею артистка розповіла, як ставиться до свого віку, чому на кілька років зникла з телеекранів, а також поділилася секретом молодості та історією знайомства зі своїм чоловіком.

Гайтана відверто розповіла, як відчуває себе у 40 років. Напередодні ювілею артистка розповіла, як ставиться до свого віку, чому на кілька років зникла з телеекранів, а також поділилася секретом молодості та історією знайомства зі своїм чоловіком.

Відома українська співачка Гайтана 24 березня відсвяткувала своє 40-річчя. Нове інтерв'ю зірки про нову дату в її житті, читайте далі в нашому матеріалі, інформує .

До свого віку Гайтана ставиться філософськи і каже, що зовсім його не відчуває.

Цю дату багато хто не святкує. Але у мене немає таких забобонів. Тому я запрошувала гостей, щоб проводити мої 39, а не зустрічати 40. У мене немає паніки щодо віку. Мені здається, що це не зі мною. Іноді, коли я стрибаю і танцюю, мені навіть здається, що моя дочка Ніколь на мене дивиться, як дорослий на дитину.

Співачка, яка зовсім не виглядає на свій вік, головними секретами молодості і краси називає внутрішню гармонію і спокій у серці. Але зізнається, що в її житті були і важкі періоди:

"Був час, коли мені нічого не хотілося. Мені здається, тоді я виглядала на 80 років! Я навіть не хотіла показуватися людям, тому що у мене всередині не було сонця, яким я могла б поділитися."

Кілька років тому, після участі в конкурсі "Євробачення" Гайтана раптово зникла з телеекранів, не знімала нових кліпів, не з'являлася на світських заходах.

"Думаю, я не мала їхати на "Євробачення". Якщо ви вже відчуваєте, що все не туди пішло, то потрібно зупинитися. Замість того, щоб розірвати свої відносини і почати розбиратися у своєму житті, я йшла, як на автопілоті."

Більше п'яти років Гайтана була в цивільному шлюбі зі своїм продюсером Едуардом Клімом. Саме в цей період вона написала пісні, які публіка слухає досі. Тоді співачка мріяла про справжню родину, але пропозиції руки і серця від коханого так і не дочекалася.

  23 вересня – Петро і Павло Горобинники: історія, звичаї та традиції свята

"У мене навіть були думки, щоб піти з життя, – зізнається Гайтана. – Це був кошмар."

Весь той час, поки артистка не з'являлася на сцені, вона подорожувала:

"Я була в Лондоні, записала кілька пісень. В Америці відвідувала своїх друзів. Подорожувала в Конго, тому що мій тато сильно захворів, відчуваючи, що зі мною щось не так. Він молився за мене – і я одужала, в тому числі і завдяки татові."

Здолавши депресію і відновивши сили в подорожах, Гайтана повернулася до України. Почати нове життя допомогла нова любов. Її нинішній чоловік і батько 2-річної доньки Сапфір-Ніколь – саунд-продюсер Алекс Смарт. Їх об'єднала музика.

"Ми познайомилися десь 20 років тому, але я не дуже добре пам'ятаю ту зустріч. Минуло багато років, і наша друга зустріч відбулася в студії. Мій аранжувальник подзвонив мені і каже: "Приїхав дуже крутий звукоінженер. Він послухав нашу останню пісню і сказав, що її потрібно переспівати". Я не хотіла цього робити. Але Алекс мені три тижні надзвонював. І я поїхала, познайомилася з ним, заспівала… Він мені відразу сподобався. Алекс не був схожий на інших: він був дуже простим і постійно посміхався.

Про свою зустріч з чоловіком Гайтана написала автобіографічну пісню "Закохана". Зараз вона відкрито ділиться сокровенним і не заперечує, що за останні роки сильно змінилася внутрішньо. Схоже, такі трансформації подобаються не тільки самій співачці, але і її шанувальникам.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь