Актуальні новини

Модне табу: сукню якого дизайнера ніколи не одягне Меган Маркл

Меган зізналася, що в її гардеробі немає нарядів від Victoria Beckham.

Модне табу: сукню якого дизайнера ніколи не одягне Меган Маркл. Меган зізналася, що в її гардеробі немає нарядів від Victoria Beckham.

Вікторія Бекхем – одна з небагатьох дизайнерів, кого удостоїли честі відвідати королівське весілля, а якийсь час навіть ходили чутки, що саме вона стане автором весільного плаття Меган Маркл. Тим дивніше було дізнатися, що остання перед тим, як стати герцогинею, зізналася, що в її гардеробі немає нарядів від Victoria Beckham, і навряд чи вони там коли-небудь з'являться, інформує .

В інтерв'ю Glamour за 2016 рік Меган так пояснила свою модну позицію: «Чим старшою я стаю, тим більше наголошую, що не всі речі, які ідеально сидять на манекені – будуть добре виглядати на мені. Взяти, приміром, сукні Victoria Beckham. Вони ж бездоганно скроєні! Але я, на жаль, не можу їх носити – у мене занадто довгий тулуб для такого силуету».

Через два роки після інтерв'ю змінилося багато чого: Меган стала герцогинею, подружилася з Вікторією, а її вбрання стали більш стриманими. Чи варто нам чекати, що одного разу вона порушить своє модне табу і одягне сукню Victoria Beckham – покаже час, але станеться це не раніше моменту, коли вона стане матір'ю.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Соліст Rammstein Тілль Ліндеманн зламав фанату щелепу

Залишити відповідь