Актуальні новини

Газманов запустив романтичний челлендж і показав чоловікам, як радувати своїх жінок

Олег Газманов, безумовно, дуже талановита людина, але ще і невиправний романтик.

Він зустрів свою теперішню дружину Марину в далекому 97-му і з тих пір постійно твердить їй про щиру любов. Ось і зараз селебріті затіяв дуже зворушливий челлендж, переконавши шанувальників не соромитися власних почуттів і намалювати величезне серце для своєї обраниці, інформує .

«Хлопці! Давайте порадуємо своїх коханих до 8 березня. Я впевнений, що найкращий подарунок не завжди вимірюється вартістю. Справжня ціна – це увага і креативність. Повірте: ніколи не здасться жінці смішним той, хто щось винаходить заради неї. Будь це навіть найдурніша комедія.

Роби що хочеш – стій на голові, базікай саму дурну нісенітницю, хвастай, як павич, співай під її вікном серенади, але уникай тільки одного – не будь діловим та серйозним!» – написав Олег Газманов на своїй сторінці.

Фанати були в захваті від задумки музиканта. «Любіть дівчата простих романтиків, відважних льотчиків і моряків! Олег справжній чоловік, браво!», «Олег Михайлович, Ви молодець! Бережи Господь Вашу сім'ю.», «Олег! Ви – справжній чоловік! Спасибі вам за ваше ставлення до жінки! Щире і добре!», «Олег!!!! Щиро, по білому.. Заздрю вашій дружині».

Ви романтик!!! Щастя вашій родині!!! І нехай ваші почуття з роками тільки стають міцнішими!!! УРААААА….!!!!», «Молодчинка!!! Мало таких Чоловіків на землі! Чоловіків з великої літери!», – написали вони.

Сам 67-річний артист намалював величезне серце не тільки на снігу, але і на піску, змонтувавши милий ролик з фотографіями. На них зображений сам співак і його дама серця – Марина. Коли вони почали зустрічатися, Олег якраз розлучився зі своєю першою дружиною і практично відбив кохану, яка тоді була дружиною брата відомого Сергія Мавроді, засновника фінансовою пірамідою МММ.

  Розкішний подарунок на 35-річчя: Надя Дорофєєва знову здивувала Мишу Кацуріна

Марина не просто працювала бухгалтером в МММ, вона також була на останніх термінах вагітності. З пологового будинку її забирав вже Газманов. Коли синові Марини виповнилося 7 років, він усиновив його і офіційно дав своє прізвище. Чоловіком і дружиною закохана пара стала в 2003-му році, з тих пір вони нерозлучні.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь