Актуальні новини

Між сім’єю Марини Поплавської та «Дизель шоу» виник скандал

Родичі загиблої відомої артистки «Дизель шоу» Марини Поплавської публічно поскаржилися на проект, оскільки вважають, що вони спекулюють на пам’яті артистки.

З дня смерті Марини Поплавської, актриси «Дизель шоу» минуло трохи менше чотирьох місяців. За цей час актори студії неодноразово давали свої коментарі щодо смерті артистки, а також влаштували тур в пам'ять про актрису. Однак родичі загиблої актриси зовсім не раді такій кількості уваги до Марини Поплавської та озвучили свою публічну скаргу на піарників проекту, інформує .

Сестра загиблої артистки «Дизель шоу» Марини Поплавської поскаржилася на організаторів шоу через проведення в Житомирі концерту пам'яті – 9 березня Марина Поплавська відзначила б день народження. На честь цього колеги вирішили влаштувати концерт, але ось родичка висловилася з цього приводу в негативному ключі:

«До Вас звертається рідна сестра Маріанни (Марини) Поплавської і вся моя сім'я. Ми більше не можемо стояти осторонь і мовчати, дивлячись на те, як продюсери "Дизель-шоу" і піар-менеджер з метою цього ж піару скоюють вчинки нелогічні, незрозумілі і невчасні. Наша сім'я була проти, щоб під час трауру (минуло трохи більше 4 місяців з моменту трагічної загибелі моєї сестри) проводилися будь-які гучні заходи в ім'я Марини, особливо до дня народження. Ніяких коштів, тим більше від концерту до дня народження Маріанни Францевни, сім'я не потребує!!!! Це все відбувається без нашого відома, без нашої згоди» – повідомила жінка в соцмережах.

Крім того, Людмила Поплавська також зазначила, що сім'я загиблої артистки не потребує матеріальної допомоги від проекту, а також заявила, що рахунки, які нібито були відкриті для підтримки сім'ї, були зареєстровані на когось іншого.

«У мене виникають питання: яким чином без узгодження зі мною, без переліку відповідних документів, в кінці кінців, без мого підпису були відкриті спеціальні рахунки неповнолітніх племінниць?», – цікавиться Людмила.

  Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму — відзначають 2 квітня

Сестра Марини Поплавської закликала керівництво «Дизель шоу» припинити будь-які дії, пов'язані з ім'ям Марини, без згоди її сім'ї.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь