Актриса Мішель Родрігес підтвердила здогадки, що персонажі “Форсажу-9” потраплять у космос.

Герої фільму “Форсаж-9” відправляться в космос — це підтвердила актриса Мішель Родрігес, а користувачі Twitter відповіли градом жартів і критикою, інформує Ukr.Media.

Публіка не зрозуміла задуму творців картини, але в мемах уявила, як би це виглядало. Втім, що б не придумали кінороботи, коментатори впевнені: пора зупинитися.

Перший фільм “Форсаж” (в оригіналі — Fast&Furious) з Віном Дизелем і Полом Уокером з’явився на екранах у 2001 році і отримав 9 сиквелів.

Два з них, «Форсаж-9» і «Форсаж-10», повинні вийти у 2021-му і 2022 роках відповідно, причому останній обіцяє завершити франшизу-довгожителя.

10 вересня актриса Мішель Родрігес, яка грає в картинах Летті Ортіс, в шоу Джесса Кейгла прокоментувала чутки про те, що в 9 частині герої відправляться в космос.

  • “Як ви, хлопці, дізналися про це? — сказала Мішель. — Бачите, що відбувається? Ось що відбувається, коли фільм не виходить, і люди не забувають про нього. Люди починають говорити за лаштунками, інформація просочується. Про це ніхто не повинен був знати!”

При цьому зірка додала, що її героїня в космосі не з’явиться, і тут же змінила тему.

Але було пізно: журналісти підхопили новину, і вона в підсумку отримала море обговорень в Twitter, адже коментатори зовсім не зрозуміли, що задумали творці фільму:

  • Що? Навіщо? У нас тепер будуть гонки з прибульцями?
  • З ким вони там будуть влаштовувати гонки, з Вартовими Галактики???

Але ж кіномани раніше вже жартували про те, що в нових частинах франшизи дія відбуватиметься в космосі. Дізнавшись, що тролінг може стати реальністю, вони дістали старі меми і наліпили нові:

  "Чорнобиль" здобув 9 з 14 премій BAFTA, у тому числі як найкращий мінісеріал

Художник bosslogic показав, як міг би виглядати постер нової картини.

З’явилися пропозиції і для наступних картин:

  • До того часу, як вийде «Форсаж-20», вони будуть брати участь в гонках проти Месників, щоб роздобути драконівські перли до Трансформерів.
  • “Форсаж-9” : буде в космосі
  • “Форсаж-10” : буде подорож у минуле
  • “Форсаж-11”: “Форсаж-1»

Але в той час, як одні коментатори із захватом жартували, інші цілком серйозно критикували режисерів та продюсерів — на їхню думку, франшиза вже давно не виправдовує очікувань, виглядає безглуздо, і пора б зупинитися:

  • Я вже навіть не визнаю ці фільми. Я не розумію, що відбувається. Це смішно.
  • Досить… Будь ласка… зупиніть це…
  • Слухайте, настав час закінчити цю франшизу. До цього моменту ви вже перестаралися.