Актуальні новини

Головою Українського культурного фонду призначили Михайла Захаревича

Головою Українського культурного фонду призначено 70-річного Михайла Захаревича, генерального директора-художнього керівника Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка. Інформація про це з’явилась на сайті УКФ.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1513782 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1513782{
margin: 0!important;
}
}

Призначення відбулось відповідно до закону «Про Український культурний фонд» та рішення Наглядової ради Українського культурного фонду від 27 січня 2021 року. Захаревича було призначено наказом Міністерства культури та інформаційної політики України № 40 від 28 січня 2021 року.

Михайло Захаревич народився 26 вересня 1950 року у селищі Сосонки Вінницької області.

У 1972 році закінчив акторський факультет Харківського інституту мистецтв ім. І. Котляревського. Творча біографія розпочалася на посаді актора в Запорізькому обласному музично-драматичному театрі. Згодом Захаревич став директором театру.

З 1992 р. – генеральний директор Національного академічногго драматичного театру ім. І. Франка. Був заступником міністра культури України (1996 – 1999). У 2018 році отримав посаду директора-художнього керівника театру. На конкурсі він був єдиним кандидатом. Викладає у Київському національному університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка–Карого.

Нагадаємо, нещодавно Український культурний фонд оголосив новий склад наглядової ради. До неї увійшло вісім членів за квотами президента, Мінкульту та у наслідок рейтингового голосування. Дев’ятим членом став Михайло Захаревич за посадою.

Згідно з законом України «Про Український культурний фонд», Наглядова рада фонду забезпечуватиме контроль за діяльністю фонду, формуватиметься з двох осіб, яких визначає президент України, двох осіб, визначених міністерством культури України, двох представників від закладів культури, двох представників від громадських об’єднань та голови фонду за посадою.

Голова фонду призначатиметься на посаду міністерством культури України з-поміж кандидатур (не більше трьох), визначених Наглядовою радою фонду. Першою головою фонду була Марина Порошенко.

  Святослав Вакарчук вперше прокоментував свої стосунки з 23-річною співачкою

Залишити відповідь