Учасники групи Kazaky презентували новий кліп і оголосили про повернення в шоу-бізнес. Новий склад Kazaky — це Артур Гаспар, Кирило Сидоренко та Артем Лазарев, а також новенькі Влад Коваль та Євгеній Гончаренко.

Через три роки особистих творчих пошуків учасників Kazaky, колектив, як і було обіцяно в далекому 2016 повертається на сцену в оновленому складі, щоб сказати щось більше, до чого не звик пересічний слухач — поговорити про свободу, толерантність та рівність, про прийняття і смиренність, про відкритість і сміливість думки, про те, як полюбити себе і зрозуміти оточуючих, інформує .

Кліп на трек Push для оновлених Kazaky зняв український режисер Алан Бадоєв.

Відтепер у складі колективу Kazaky не четверо, а п'ятеро солістів. До основного складу проєкту, який раніше входили Артур Гаспар, Кирило Сидоренко та Артем Лазарев, приєдналися Влад Коваль та Євгеній Гончаренко.

«Це відео ми створювали в дуже близькому контакті з Олегом Жежелем (продюсером і головним натхненником проєкту). Олег поставив завдання — зберегти естетику групи, але зняти її по-новому з урахуванням сучасних тенденцій. У кліпі Kazaky постають воїнами свободи і любові. Велику лепту в динамічний і композиційній будові відеокліпу вніс Микита Кузьменко — оператор проєкту. Але найважливіше, що суттєво оновило контекст групи — нові смисли. Кліп відкрито говорить про такі речі, як: свобода любові і самовираження. Для цього ми використовували портрети хлопців, зануривши їх у документальну естетику», — коментує нову відеороботу Бадоєв.