Актуальні новини

Гурт «Друга Ріка» зіграє благодійний концерт у Львові на підтримку військових госпіталів

25 років на сцені, 7 студійних альбомів і сотні відіграних концертів: ці рок-музиканти співають душею. Їхня творчість не залишає байдужим нікого та дарує неповторні відчуття, а пісні знаходять місце в серці кожного.
Після широкомасштабного військового вторгнення росії музиканти скерували діяльність на допомогу країні: «Друга Ріка» дає благодійні концерти, прибуток з яких йде на потреби ЗСУ.
Нещодавно колектив завершив благодійний тур «Хто, якщо не ми?», під час якого було акумульовано понад 3 млн гривень. На цьому колектив не зупиняється та й надалі допомагає країні.

Проморолик гурту про благодійний концерт у Львові зі зверненням  Валерія Харчишина можна переглянути тут.
«Завдяки цьому концерту у військових госпіталях може з’явитися необхідне медичне обладнання, якого вкрай не вистачає нашим лікарям, – говорить  фронтмен «Другої ріки» Валерій Харчишин. – Для нас за честь допомогти зібрати кошти на таку важливу справу».

6 серпня о 18.00 у клубі «Малевич» музиканти зіграють найулюбленіші хіти та нову пісню «Чи ти почув», присвячену Маріуполю і всім містам, що зазнали руйнувань від рук загарбника та скалічили людей.
Виступ відбудеться для підтримки Міжнародного гуманітарного фонду, який допомагає біженцям в облаштуванні тимчасових притулків та опікується військовими госпіталями, доправляючи для них обладнання, карети швидкої допомоги тощо.
Квитки на концерт можна купити за посиланням.
До збору коштів можна долучитися й за такими реквізитами:
Установа банку – Ощадбанк
МФО банку – 325796
Отримувач платежу – Благодійна організація «Міжнародний гуманітарний фонд»
IBAN — UA703257960000026009300076940
Валюта картки – UAH
Код ЕДРПОУ – 44902239
Відео пісні «Чи ти не почув», присвяченої Маріуполю, можна послухати тут.
Тетяна КОЗИРЄВА, «День» 
Фото організаторів події

  У Анджеліни Джолі новий роман з Томом Хіддлстоном

Залишити відповідь