Актуальні новини

Гурт «Курган & Agregat» передав ГУР 175 дронів-камікадзе в межах благодійного туру Україною

Музичний гурт «Курган & Agregat» придбав та передав спецпідрозділу ГУР 175 ударних дронів, гроші на які музиканти зібрали під час всеукраїнського туру. Під час відвідин 19 міст України гурт зібрав 12 млн грн, повідомили у понеділок, 18 березня, у прес-службі ГУР.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1581918 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1581918{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

Музиканти з Харківщини спільно з організатором SIVAK. Concert agency оголосили про перший за два роки тур Україною. У планах гурту – відвідати 22 українських міста та передати 100% виручених коштів на ЗСУ.

«Тур, у межах якого планують дати концерти у 22 містах України, ще триває. Наразі артисти уже відвідали 19 міст та зібрали 12 млн гривень. Наразі частина зібраних грошей уже пішла на закупівлю дронів-камікадзе для спецпідрозділу Тимура ГУР МО України», – повідомили у прес-службі ГУР.

Зазначається, що ще частина виручених грошей витратять для обладнання військовослужбовців спецпідрозділу «Кракен». Крім того, кошти передадуть на посилення інших підрозділів, проте яких, у ГУР не уточнили.

Тур «Курган & Agregat» стартував у лютому 2024 року. На момент публікації гурт виступив у Києві, Львові та інших містах. Музиканти ще проведуть благодійні концерти у Харкові, Черкасах та Кривому Розі. Під час концертів музиканти проводять аукціони.

Зазначимо, гурт стабільно підтримує ЗСУ – члени «Курган & Agregat» займаються волонтерством та допомагають військовим з початку повномасштабного вторгнення.

  «Каскадер», «Spy x Family: Код білий» та «Нічні незнайомці»: що подивитись у кіно

Залишити відповідь