Пара вирішила провести відпустку далеко від похмурої зимової України.

Популярні українські телеведучі Юрій Горбунов та Катя Осадча продовжують проводити свою романтичну відпустку на райських Сейшелах. Блакитна вода, теплі пісочні пляжі, яскраво-зелені пальми, неймовірні світанки і заходи сонця — всім цим подружня пара насолоджується після щільних зйомок новорічних телепрограм, а кадрами відпустки діляться зі своїми численними фоловерами, інформує Ukr.Media.

Катерина і Юрій буквально засипали стрічку своїх соціальних мереж романтичними кадрами із відпочинку. Закохані насолоджуються ніжним сейшельським сонцем, білосніжними пляжами, теплою прозорою водою, вони їдять екзотичні фрукти і їздять на екскурсії по острову.

Катерина показала, як вона зі своїм зірковим чоловіком орендували автомобіль, для того, щоб досліджувати острів, на якому відпочивають.

На інших кадрах Горбунов позує на тлі блакитної води разом з Осадчою, на якій парео, солом’яний капелюшок і сонцезахисні окуляри. Судячи з усього, зоряне сімейство дуже добре проводить час у райському місці, насолоджуючись товариством один одного.

Цікаво, що Осадча та Горбунов закрутили роман на зйомках передачі «Голос. Діти», після чого два роки приховували відносини. У 2017 вони оголосили про одруження, а незабаром Катя народила Горбунову сина.