Актуальні новини

Як можна підписати хлопця в телефоні

Починаючи стосунки з хлопцем, дівчата велику увагу приділяють тому, як записати чоловіка в свій мобільник, щоб виділити його контакт серед інших. Не можна вважати такий намір дрібницею, адже стільникові телефони займають не останнє місце в житті людей.

Починаючи стосунки з хлопцем, дівчата велику увагу приділяють тому, як записати чоловіка в свій мобільник, щоб виділити його контакт серед інших. Не можна вважати такий намір дрібницею, адже стільникові телефони займають не останнє місце в житті людей.

Ім`я

Існує думка, що підписувати Хлопця в телефоні під його ж ім`ям не оригінально. Насправді, багато чоловіки не дуже люблять, коли дівчата називають їх різними пестливими іменами: котик, зайчик, слоник і т.д. Для них важливіше відчувати свою мужність у всіх її проявах.

Тому, якщо вашому хлопцю в живому спілкуванні явно не подобаються прізвиська, придумані вами, то використовувати їх в телефонній книзі мобільного телефону відповідно не варто.

Дуже красиво виглядає ім`я, написане латиницею. Ви можете використовувати цей прийом, щоб виділити хлопця серед інших імен, записаних у книзі мобільного телефону.

 

Самий ласкавий звук для кожної людини – це звук його власного імені. Вам самій, напевно, подобається вимовляти і бачити ім`я чоловіка, до якого ви відчуваєте теплі почуття.

Намагайтеся не «перекручувати» ім`я хлопця, додаючи зменшувально-пестливі суфікси. Будь-яке ім`я можна записувати в короткій, або повній формі. Все залежить від того, як вам самій звичніше.

Якщо ви підпишете хлопця на ім`я без різних милих «слівець», ви самі помітите, як приємно буде читати це ім`я знову і знову.

Де грань оригінальності?

Задумайтеся, яке слово ви найчастіше використовуєте, звертаючись до вашого хлопця при особистому спілкуванні. Не лякайтеся як підпис використовувати «неоригінальні» назви. Іноді дівчата в гонитві за своєю індивідуальністю і індивідуальністю відносин забувають, що в першу чергу вони хочуть зробити приємно собі і своєму хлопцеві, а не оточуючим. Не варто перегинати палицю і придумувати надординарного назви.

  П’ять нових серіалів березня

 

Підпис в телефоні може бути виражена прикметником або іменником, а іноді містити ціле словосполучення з двох-трьох слів. Такі слова як «рідний», «коханий», «мій» у поєднанні з банальними «котик», «кіт», «чоловік» доставлять більше радості вам і вашому хлопцю, ніж «пупсик» тощо.

Пам`ятайте, єдиний спосіб вивідати, що подобається саме вашому чоловікові – це запитати про це у нього безпосередньо.

Інші можливості телефону

На вхідний дзвінок від вашого чоловіка ви можете підібрати ту композицію, яка вас пов`язує. Це може бути ваша загальна улюблена пісня або, наприклад, мелодія, яка грала, коли ви познайомилися.

Напевно ваш мобільник, крім функції запису імені у телефонну книгу, має ряд інших можливостей. Наприклад, можливість поставити на певний номер фотографію і мелодію.

В якості фотографії підберіть той знімок, який вам найбільше до душі. Це може бути одиночне або спільне з вами фото. У будь-якому випадку воно повинно наповнювати вас найтеплішими почуттями.

Також ви можете доповнити загальну картину улюбленою мелодією, яка гратиме тільки в той момент, коли дзвонить ваш молодий чоловік.

Всі ці дрібниці хоч і здаються незначними, насправді вони і наповнюють життя яскравими спогадами.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь