Актриси, бізнесвумен, телеведучі та інші талановиті жінки розповідають, як закінчити важкий день.

Ваше життя може мало бути схожим на життя зірок і бізнесвумен, але є те, що вас об'єднує, — відчуття втоми, коли повертаєшся додому після чергового божевільного дня. Від того, як ви проведете вечір, багато в чому залежить, яким буде завтрашній день, тому вчитися мистецтву розслаблення пропонуємо у найбільш зайнятих жінок планети, інформує .

Ось кілька порад від успішних людей про те, чим зайнятися перед сном.

Гвінет Пелтроу, Опра Вінфрі, Віола Девіс: ванна — кращі ліки

Гвінет Пелтроу успішно поєднує акторську кар'єру, сім'ю, написання книг про здорове харчування, створення власної лінії одягу, заняття музикою і при цьому завжди прекрасно виглядає і зберігає спокій. Її головний ритуал після важкого божевільного дня — прийняти ванну. "Я кожен вечір приймаю ванну з англійською сіллю, щоб заспокоїтися. Я використовую багато органічних ефірних олій для моїх точок напруги". За словами зірки, точковий масаж і ванна — ідеальна протиотрута від напруженого дня.

Професіоналом у частині купання називає себе ікона телебачення Опра Уїнфрі. В інтерв'ю з Harper's Bazaar Опра розповіла, що в її ванній багато різних пінок, солей і олій.

Для оскароносної актриси Віоли Девіс гаряча ванна — найкращий спосіб провести вечір після довгого дня на знімальному майданчику. Вона зізналася, що відмокає мінімум півтори години, найчастіше набагато більше.

Шеріл Сендберг: ідіть з роботи, поки за вікном ще світло

Член ради директорів компанії Facebook і одна з найвпливовіших жінок США Шеріл Сендберг розповідає, що її вечірня рутина починається з того, що вона виходить з роботи в один і той же час. Як повідомляє Шеріл, вона залишає офіс в 17.30, щоб в 18 годин повечеряти з дітьми. Бізнесвумен визнає, що їй довелося витратити чимало часу, щоб перестати звинувачувати себе за ранній відхід з роботи. Але час, проведений з родиною, вартий того, щоб ще посидіти над робочою електронною поштою, коли діти заснуть.

  Одеський літфест і театр

Віра Ван: перетворіть свою спальню в храм

Модельєр Віра Ван каже, що запобігти емоційному вигоранню просто: перетворіть свою спальню в особливе місце. Прикрашайте її, щоб все навколо допомагало вам розслабитися. "Моя спальня — мій притулок. Саме там я часто займаюся розробкою дизайнів — якщо не буквальною, то, принаймні, концептуального".

Блейк Лайвлі: їжте шоколад для підняття настрою

Актриса, модель, мама двох дітей, яка скоро вже чекаю на появу третього малюка, Блейк Лайвлі користується нехай не найбільш здоровим, але приємним правилом. Дівчина обожнює шоколад і не звинувачує себе за це. Як розповідає вона в інтерв'ю Marie Claire: "Я не можу почати свій день без чашки гарячого молочного шоколаду або закінчити, не хрумкаючи декількома шматочками темного шоколаду. Це добре для мого морального стану".

Еллен Дедженерес: медитуйте

Найбільш високооплачувана телеведуча у світі Еллен Дедженерес практикує трансцендентальну медитацію. Це техніка, заснована Махаріші Махеш Йоги, є однією з найбільш ретельно вивчених і застосовуваних медитаційних практик. За словами Еллен, трансцендентальна медитація дозволяє їй досягти почуття умиротворення. Ця техніка сприяє зниженню стресу і розкриття повного потенціалу розуму, тому вона застосовується в деяких державних і приватних школах США, Індії, Латинської Америки.

Відомо, що режисер Девід Лінч також довгі роки практикує трансцендентальну медитацію, і це значно вплинуло на його творчість.

Дженніфер Лопес: достатньо спіть

Коли видання InStyle запитало незрівнянну Джей Ло про найкращу пораду краси, яку вона отримала за своє життя, зірка відповіла: «Порада номер один — завжди спати стільки, скільки необхідно». Крім того, Дженніфер добре ставиться до медитації і переконана, що, коли людина відчуває любов, вона випромінює красу: "Краса приходить зсередини — ви повинні тримати свій розум, душу, тіло і дух єдності".

  Засновник "Вконтакті" Павло Дуров вирішив повністю відмовитися від їжі

Вітні Тінгл і Даніель Дюбуа: запишіть думки

Засновники компанії з доставки здорового харчування Sakara Life, послугами якої користуються багато зірок, наприклад модель Іман, багато знають про здоровий спосіб життя. Хорошою вечірньою звичкою вони називають ведення щоденника і свідомий роздум.

Звичка записувати думки допомагає звільнити голову від непотрібних роздумів і спокійно заснути.