Епатажна американська співачка Нікі Мінаж вирішила, що завершить свою музичну кар'єру.

Своїх шанувальників вона приголомшила цією заявою напередодні, коли опублікувала відповідний твіт: «Я вирішила піти і зайнятися своєю сім'єю. Я знаю, що ви, друзі, щасливі зараз. Для моїх шанувальників: продовжуйте фанатіти, робіть це до моєї смерті. Люблю вас", інформує .

Ніки також натякнула, що деякі її недоброзичливці будуть вкрай задоволені тим, що відбувається, натякнувши на колегу по сцені Карді Бі, з якою вона досить часто сварилася останнім часом. Шанувальники тут же відреагували на ці зміни в житті свого кумира. Деякі вітали її зі створенням сім'ї, деякі відразу припустили, що Нікі вагітна, адже чутки про це вже ходили до того.

Деякі ж просили не залишати їх з Карді Бі і запустили хештег #ComeBackNicki, що перекладається як #ПовернісьНікі.

Проблеми Карді Бі і Нікі почалися в минулому році, і виявилося, що Нікі та ще забіяка. Виконавиці настільки сильно посварилися, що Карді запустила в неї туфлею на вечірці.

Скандалістку тут же вивела охорона Ніки. Карді Бі прокоментувала цю ситуацію у своєму Інстаграмі, звинувативши у всьому Мінаж: «На багато я не звертала уваги. Ти загрожувала іншим артистам в індустрії, сказала їм, що якщо вони будуть працювати зі мною, ти перестанеш спати з ними. Я дозволила тобі говорити про мене всяку нісенітницю. Коли ти згадуєш мою дитину, ти вибираєш говорити про мене, як про матір і робити коментарі про мої здібності піклуватися про мою дочку. Я наполегливо працювала і зайшла занадто далеко, щоб дозволити комусь сумніватися в моєму успіху».

Нагадаємо, що Нікі зараз повністю поглинута відносинами зі своїм нареченим Кенні Петті. Однак деякі її прихильники здивовані таким вибором супутника життя, тому як Кенні не такий вже і хороший хлопець.

  15 травня – Борис і Гліб сівачі: історія, традиції та прикмети свята

Новий бойфренд Нікі Мінаж виявився злочинцем, що саму співачку ніяк не бентежить. Згідно з даними поліції, Кенні засудили в 1995 році за спробу зґвалтування своєї дівчини: він, за повідомленнями місцевих ЗМІ, погрожував їй холодною зброєю. Після свого арешту і суду Кенні провів кілька років у в'язниці штату Нью-Йорк, після чого звільнився.

Але на цьому його злочинна діяльність не закінчилася. Кенні скоїв вбивство першого ступеня у 2006 році, і на свободу його відпустили тільки у 2013 році.

Ніки не звертає уваги на злочинне минуле, а також — виправдовує Кенні, повідомляючи, що той перебував у відносинах з жертвою спроби зґвалтування. Мабуть, реп-співачці невтямки, що змушувати когось займатися з тобою сексом, погрожуючи зброєю, не можна, навіть якщо це твій партнер.

У червні стало відомо, що Нікі зібралася заміж за Кенні. Під час одного з ефірів свого шоу, Нікі розповіла, що вони можуть стати чоловіком і дружиною з Кеннетом, назвала його своїм чоловіком і заявила, що вони вже отримали ліцензію на шлюб — за допомогою цього документа вони оформлять офіційні відносини зовсім скоро