Комедійне шоу з’явилося на екранах 22 роки тому!

Сергій Бєлоголовцев

Роль деспотичного глави сімейства Звєздунових виконав телеведучий і гуморист Сергій Бєлоголовцев, який вже був відомий телеглядачам після участі в проєкті «О. С. П. — студія», інформує Ukr.Media.

Після завершення ситкому подальша кар’єра актора пішла вгору: він виявився досить популярним як у кіно, так і в театрі. Не обмежуючи себе тільки акторським ремеслом, він також став телерадіоведучим і шоуменом. Серед найбільш помітних робіт — ролі у фільмах «Духless», «Тільки не вони» і «Корпоратив».

Тетяна Лазарєва

Роль істеричної домогосподарки Звєздунової виконала комедійна актриса і пародистка Тетяна Лазарєва. Актриса була популярною ще до «33 квадратних метрів»: вона грала в КВК і була телеведучою. Як і у її колег по серіалу, популярність Тетяни тільки примножилася.

З кінця 90-х вона продовжує активно зніматися в кіно, але частіше її можна побачити в ролі телеведучої — вона стала обличчям чисельних розважальних передач. Разом з чоловіком і колегою Михайлом Шацем вона часто виступає дуетом, а також займається благодійністю.

Михайло Шац

Михайло, як і багато гумористів, виріс з КВК. Успіх «33 квадратних метрів» дозволив йому залишити роботу лікарем і присвятити своє життя гумору, чим він і займається досі.

Сьогодні він є досить успішним шоуменом, актором, телеведучим, гумористом. Також його часто запрошують брати участь в різних ток-шоу як учасника, так і в ролі журі. У цьому році він почав вести власне ток-шоу на YouTube, яке збирає мільйони переглядів.

Павло Кабанов

Ще один виходець з клубу веселих і кмітливих створив і втілив роль набридливої тещі Клари Захарівни, образ якої надовго запам’ятався глядачам. Після завершення зйомок він не часто з’являвся в кіно і на малих екранах, але все ж має у своїй фільмографії кілька цікавих робіт.

  Куди піти у Львові у вихідні 25-27 грудня

Актор непогано заробляв на рекламі та корпоративах, а також з 2010 є постійним ведучим «Обережно, діти!» програми на телеканалі Світ.

Андрій Бочаров

Бочаров не тільки виконував роль Синочка Андрія, але і продюсував все шоу. Актор вже давно не з’являється на екрані, але успішно займається перекладом фільмів з іноземних мов, а також їх озвучкою.

Крім творчості Бочаров серйозно захоплюється спортом: він пробіг вже більше десятка марафонів по всьому світу, а також багато подорожує.