Актуальні новини

Як виховують дітей в королівській родині?

Знаменита пара намагається подарувати дітям максимально просте дитинство.

Вчора, 11 березня, Кейт Міддлтон і принц Вільям з герцогами Сассекськими з'явилися на службі у Вестмінстерському абатстві, але це далеко не всі новини від однієї з найвідоміших пар світу. Давайте дізнаємося, як Кейт і Вільям виховують своїх дітей, інформує .

Як стало відомо від інсайдерів з оточення герцогів Кембриджських, подружжя особливим чином підходить до виховання своїх трьох дітей. Як виявилося, Кейт Міддлтон і принц Вільям забороняють своїм дітям користуватися гаджетами, на відміну від інших сучасних батьків.

Вони хочуть, щоб у принца Джорджа, принцеси Шарлотти і принца Луї було активне дитинство. Тому категорично забороняють їм грати на планшеті. Ось що говорить джерело:

Кейт і Вільям – люди, які росли без гаджетів, і тому вони впевнені, що їхні діти теж можуть рости без них. Герцоги вважають, що нічого не може бути краще іграшок та активного відпочинку. Вони – абсолютно нормальна сім'я.

І це відмінний тренд, який фахівці радять переймати. Відомо, що діти пари багато займаються спортом: принц Джордж і принцеса Шарлотта відвідують закритий лондонський спортивний клуб Hurlingham, ходять в секцію з великого тенісу. А принцеса Шарлотта додатково займається балетом.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Нова дружина Володимира Остапчука розповіла, чому в неї на весіллі було 3 сукні

Залишити відповідь