Актуальні новини

У Києві із застосуванням сили СБУ затримала журналістів програми “Схеми”

У Києві вранці 2 жовтня співробітники СБУ затримали журналістів програми «Схеми» – спільного проекту Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший». Про це повідомила керівник проекту Наталка Седлецька.
«Щойно журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач та оператор Кирило Лазаревич під час виконання журналістських повноважень були затримані співробітниками СБУ – їх відвезли в управління на Аскольдовому провулку. З того, що відомо – застосували силу та розбили камеру. Вони досі там», – написала Седлецька у Facebook.

Posted by Natalie Sedletska on 2 жовтня 2015 р.

 
«Щойно на нас напали співробітники СБУ просто під воротами за адресою Аскольдів провулок, 3. Ми стояли з прес-службою з посвідченням в руках. Поламали камеру. Заламали. Сказали зізнаватися у шпигунстві», – написав у Facebook один із затриманих, Михайло Ткач.

Только что на нас напали сотрудники сбу прямо под воротами по адресу Аскольдов переулок 3. Мы стояли с пресс-службой с удостоверением в руках. Поламали камеру. Заломали. Сказали сознаваться в шпионаже.
Posted by Михаил Ткач on 1 жовтня 2015 р.

 
Журналісти викликали правоохоронців, щоб ті зафіксували порушення після того, як співробітники СБУ відпустили їх і повернули пошкоджену техніку.

Приехала полиция
Posted by Михаил Ткач on 2 жовтня 2015 р.

 
Голова Служби безпеки України Василь Грицак призначив службове розслідування через затримання працівниками СБУ журналістів. Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.
За її словами, розслідування буде «максимально повним і об’єктивним». «Ми нікого покривати не будемо», – сказала речниця.
Голова СБУ Києва і Київської області Михайло Глуговський вибачився перед журналістами за інцидент і заявив про можливе перевищення повноважень з боку працівників СБУ. Він також пообіцяв провести швидке розслідування.

  Згадайте шкільні дні: добірка фільмів про школу

Голова #СБУ Василь Грицак призначив службове розслідування стосовно інциденту, що трапився біля Головного управління СБ …
Posted by Гітлянська Олена on 2 жовтня 2015 р.

 
«Схеми» – це щотижнева телевізійна програма розслідувань та аналітики про велику політичну корупцію. У кожному випуску у прізвищах та деталях ідеться про зловживання чиновниками наданою їм владою, статки держслужбовців та конфлікт персональних інтересів із державними, кумівство, «розпил», афери та схеми.

Залишити відповідь