Два кліпи пов'язані між собою і знімалися на одному майданчику.

Нагадаємо, що ця весна назавжди увійшла в особисту історію Потапа і Насті Каменських. Їх красиве весілля відбулося 23 травня 2019 року. Але цьому передували виходи найкрасивіших душевних кліпів "Обіцяю" і "Константа".

Дует "Потап і Настя" був створений в 2006 році. Через 11 років музиканти оголосили про сольну кар'єру, а потім зіграли гарне і гучне весілля. Незадовго до події Настя Каменських презентувала кліп "Обіцяю", де озвучила свою клятву і натякнула на весілля, а 23 травня вийшов кліп Потапа "Константа", який розставив всі крапки над "і", інформує .

Знаменита пара показала бекстейджи передвесільних відео на пісні "Обіцяю" і "Константа", які між собою пов'язані. Обидві роботи знімаються на одному і тому ж майданчику окремо, щоб надалі герої могли з'єднатися. У ролику Потап зізнався, що не знає, чи чекає їх подальше спільне музичне майбутнє, але вони точно будуть разом.

"Нас колись називали "Потап і Настя", і ми були дуетом, музичним, а тепер ми — справжня сім'я. І ми любимо один одного. Ми не знаємо, що з цього вийде, чи будемо ми далі співати разом, але ми точно будемо разом."

Дивіться зворушливе відео Making of про те, як знімалися передвесільні кліпи пари.

Тепер можна по-новому оцінювати гучні ролики знаменитої пари. Який вам подобається більше?