Шлях до успіху і слави був аж ніяк не легким.

Цього хлопця зараз знають практично у всьому світі. У нього успішна кар'єра актора, натовпи прихильниць, які мріють обійняти його і зробити з ним селфі. Багато хто думають, що він справжній щасливчик, якому пощастило в житті, тому тепер у нього є практично все. Але виявилося, що шлях до успіху і слави був аж ніяк не легким. Тому що ніхто в нього не вірив, крім нього самого, інформує .

Дакр Монтгомері зараз один із найпопулярніших акторів, які знімаються в серіалі «Дуже дивні справи». Крім успішної кар'єри в кіно у нього ще є ціла армія фанаток, які спостерігають за кожним його кроком. Багато дівчат вважають його справжнім красенем з прекрасним тілом і мріють про те, щоб коли-небудь доторкнутися до свого кумира. Роль поганого хлопця на ім'я Біллі Харгроув з «Дуже дивних справах», яку відіграє Дакр, мало кого залишила байдужим. Адже в цьому персонажі поєднується як і відмінна акторська гра, яка була відзначена багатьма критиками, так і приваблива зовнішність Монтгомері.

Але, як виявилось, шлях на вершину слави був довгим і важким. Багато людей навіть не здогадувалися, через що йому довелося пройти, щоб опинитися там, де він зараз. Дакр вирішив відкрити деякі факти з власної біографії та опублікував у своєму акаунті в Інстаграм пост, в якому розповів про труднощі, які заважали йому на життєвому шляху. За його словами, йому було важко навчатися в школі, тому що він був товстуном, який любив все драматизувати.

Монтгомері розповів, що дівчата ніколи особливо їм не цікавилися. Коли йому було 15 років, він не зміг скласти іспити, а в 16 був настільки пухким, що йому повідомили про те, що треба терміново худнути. Хлопця звільняли з роботи, виганяли з театрального училища і зачиняли двері перед його носом майже в кожному навчальному закладі. Але у нього була мрія, заради якої він ламав всі перешкоди на своєму шляху. У Дакра ніхто не вірив, але він не опускав руки та знаходив у собі сили, щоб іти до кінця. І карма віддячила йому за старання і віру в себе.

  У Мистецькому арсеналі показують процес реставрації картини "Таємний виїзд Івана Грозного..."

А ще він опублікував шкільну фотографію, і на ній ви навряд чи дізнаєтеся його. Адже там хлопець не такий красень, якого всі звикли бачити, а ідліток з непримітною зовнішністю.

"Коли я був дитиною, я був втрачений. У мене була мрія, але мені казали, що це неможливо. Я ніколи не дозволю невдачам збити мене зі шляху. Тому що я вірив в себе і ніколи не дозволяв нікому говорити мені інакше. Ви можете зробити все, що захочете. Так що йдіть і досягайте!".

Такі одкровення актора викликали у його фанатів приплив ніжних почуттів, якими вони поділилися з Дакром в твіттері. І тепер вони люблять його ще більше.

  • Ми любимо тебе, король.
  • Саме за це я тебе і люблю. Мені б хотілося, щоб у багатьох людей була така ж душа, як у тебе.
  • Я тебе люблю і пишаюся тобою.

А для деяких такі слова Дакра стали справжньою мотивацією. І тепер деяким людям, швидше за все, буде легше у важкі хвилини.

  • Ти такий надихаючий.
  • Ти дав мені надію.
  • Це в точності те, що мені необхідно почути сьогодні.