Зірка зробила вагомий внесок в індустрію моди.

Відома британська супермодель Наомі Кемпбелл давно визнана однією з кращих у своїй справі, однак вона продовжує отримувати титули у фешн-індустрії навіть після піку своєї популярності в 90-х, інформує .

Індивідуальний стиль Наомі Кемпбелл не завжди був усім до смаку, проте саме завдяки цьому вона отримала ще більшу впізнаваність і світове визнання. Як повідомляє британське видання Vogue, 49-річна топ-модель отримає титул ікони стилю.

Співпраця Наомі з усіма люксовими брендами дала про себе знати — вона виробила свій стиль, завдяки якому буде визнана іконою. Журі відомої церемонії British Fashion Awards 2019 одноголосно вирішили, що в кінці року 49-річна Наомі Кемпбелл отримає нагороду в категорії "Ікона стилю". А також вони відзначають її внесок в індустрію моди, благодійну роботу і приголомшливу кар'єру. Урочиста церемонія нагородження відбудеться 2 грудня в Лондоні в знаменитому концертному залі Royal Albert Hall.

"Чорна пантера" не змогла не відреагувати на престижне призначення, яке чуттєво прокоментувала на своїй сторінці в Instagram.

"Я настільки захоплена і горда, що отримаю премію Fashion Icon 2 грудня на The Fashion Awards 2019 в Лондоні. Після 30 років роботи в індустрії моди і вивчення її з усіх точок зору, подорожей по світу і пошуку мети свого життя, для мене так особливо, що я повернувся в Лондон, щоб отримати таке неймовірне визнання мого життя і роботи. Дякуємо кожній людині, яка була частиною моєї подорожі з першого дня", — написала Наомі Кемпбелл під фотографією.