Японський народ вийшов на вулицю з акціями протесту проти весілля принцеси Мако. Весілля японської принцеси Мако пройшло з масовими протестами.

Японський народ не оцінив вибір 29-річної дочки принца Фуміхіто і вийшов з протестами на вулицю, інформує Ukr.Media.

Племінниця чинного імператора Японії Нарухіто, принцеса Мако через чотири роки після оголошення про заручини вийшла заміж за свого однокурсника-юриста Кея Комуро. Розпис пари відбувся 25 жовтня в колі тільки найближчих родичів і без пишного святкування. Відразу після церемонії одруження новоспечене подружжя поспілкувалося з журналістами на прес-конференції, яка пройшла в Grand Arc Hotel.

Вибір принцеси не сподобався японському народу. Мало того, що заради любові до «простолюдина» Мако відмовилася від титулу і фінансової допомоги від уряду в розмірі 1,3 мільйона доларів, так ще й родичі її чоловіка були втягнуті в скандал зі страховим шахрайством. Жителі Токіо навіть вийшли на вулицю з акціями протесту.

Відзначимо, що після весілля з Комуро дівчина більше не є членом Імператорської сім’ї. Тепер вона офіційно носить ім’я Мако Комуро і є звичайною громадянкою Японії. Незабаром колишня принцеса переїде в США, де зараз навчається і працює її 30-річний чоловік.