Бадоєв розповів про заробітки своїх артистів.

В інтерв'ю блогеру Андрію Остапчуку він повідав про свої страхи, що думає про премію в Україні та чому самотність — незмінна супутниця по життю Бадоєва, інформує .

Найгучніші цитати публікуємо нижче:

– Загалом будь-який топовий артист, яким є Макс Барських, заробляє близько трьох мільйонів доларів за рік. TAYANNA заробляє близько трьохсот тисяч доларів, але ці гроші завжди в обороті. Буде ще крутіше, потрібен тільки час.

– Я ніколи не налаштований на швидкий заробіток, я в нього не вірю. Все, що прийшло швидко, швидко йде. Я люблю йти як танк — повільно, але вірно.

– По-перше, я не займаюся бізнесом. Якби я захотів займатися конкретно бізнесом, я б, напевно, займався чимось іншим — став юристом або нафту десь добував. Я ж займаюся, насамперед, творчістю. Тим, чим я не можу не займатися. Живу, спілкуюся і дружу виключно з такими людьми. Не тому що я їх відсіваю якимось чином, а тому що ми притягуємо один одного.

– Премії роблять розумні люди, щоб до свого холдингу підтягнути та зобов'язати подарунками артистів. Що таке премія? Це коли у тебе є стілець, але поки що особливо ніхто цей стілець не поважає і не розуміє. Навіщо його поважати? Але якщо на стілець сяде Алан Бадоєв, Макс Барських, Настя Каменських або Тіна Кароль, то цей стілець коштуватиме дорожче і про нього, щонайменше, будуть говорити. Тому ти вигадуєш якусь премію, щоб нагородити того, хто прийде за нагородою. Адже всі ми люди гонорові та хочемо нагород.

– Я не люблю ходити на похорон. Мені не подобається страшний доказ того, що людина може перетворитися на статику. Мені не подобається усвідомлювати, що магія може закінчитися. Я ще дитина і в цьому плані хочу нею залишатися. Всіх людей, які хоч трохи роблять так, що я перестаю відчувати себе дитиною, відразу ж видаляю зі свого життя. Я не хочу позбавляти себе права жити в приємному світі.

  Надія Матвєєва разом з Костіциним буде вести "Битву екстрасенсів"

– Самотність — це конкретна подруга мого життя (сміється).

– У моєму житті щодня проходить така кількість людей, що весь мій шлях побудований на тому, щоб віддавати енергію. На майданчику ти забираєш з себе все, що є, і віддаєш артистові. Тому момент самотності солодкий, неймовірний і чудовий. Коли ти можеш просто зануритися в себе, як у дитинстві — затискаєш ніс і опускаєшся в повну ванну води, гул іде, і ти чуєш голос мами. Він тобі здається таким щасливим, поки вона на кухні щось готує і шумить каструлями. І ти думаєш "о, який я щасливий". Самотність для мене — це якесь занурення у ванну.