Єфросиніна прокоментувала скандальне інтерв'ю з Соловій. Ведуча та співачка посварилися через «розмивання культурних кордонів із Росією» до повномасштабного вторгнення.

Українська ведуча, актриса та блогерка Маша Єфросиніна заявила в Інстаграм-сторіс, що рідко коментує свої інтерв’ю, проте її відео зі співачкою Христиною Соловій викликало величезний резонанс в українському суспільстві. Знаменитість зізналася, що реакція соцмереж була для неї очікуваною, але є кілька моментів, які її вразили як журналістку, тому вона хотіла б їх додатково обговорити, інформує Ukr.Media.

Своє відеозвернення Маша почала з пояснення, чому вона вирішила залишити у випуску фрагмент її «жорсткої та принципової суперечки» з Соловій. Ведуча заявила, що їй прикро читати коментарі про те, що вона могла б видалити частину ролика.

«Прикро, що ви таке припускаєте. Я завжди декларувала свою позицію щодо того, що у мене на каналі мають звучати реальні думки реальних людей. Навіть якщо ці думки я не поділяю, не погоджуюся як громадянка України, як людина. Але я точно не мовчатиму, якщо, на мою думку, вони перетинають мої особисті червоні лінії або мої принципи та позицію. Я завжди і показувала, і відповідала, і відповідатиму далі. Адже лише так ми зможемо збудувати демократичні медіа в європейській країні, за яку ми боремося. Демократичні медіа — це прозорість, наявність думки, яка мене може не влаштовувати або бути мені неприємною. Я показала, як я можу відповідати, коли я не погоджуюся. Так було і так буде», — сказала вона.

Також Єфросиніна зазначила, що багато хто з нею погоджується, що зараз українці «по горло захлинаються в срачах». Зірка закликала шанувальників забути про конфлікти з минулого та краще дискутувати на тему сьогодення та майбутнього нашої країни.

«Всі сьогодні абсолютно погоджуються, що ми по горло захлинаємось у срачах. І мені хотілося вже запропонувати відходити хоча б від срачів про минуле. Ображати один одного за те, що було в минулому, за що ми вже зробили свої висновки, помилилися. Існуємо, працюємо, живемо та боремося за свою ідентичність, за свою правду. Досить боротися за минуле. Я пропоную більше зосереджуватись на сьогоденні та майбутньому. Там також є місце дискусіям. Але це призведе до того, чого ми прагнемо. До побудови критичного мислення та до демократичної держави, в якій кожен має свій голос, але може поважати опонента та чути його думку. І не забувайте, що ми люди», — завершила своє звернення Маша.

  У Львівській опері відбудеться мистецький вечір для доброчинців Музею Голодомору

Скандальне інтерв’ю: