Дженніфер Лопес приміряла весільну сукню і захопила шанувальників. Ця яскрава жінка безумовно знає, як підігріти увагу до своєї персони!

Ще тільки тиждень тому всі обговорювали розставання Дженніфер Лопес з Алексом Родрігесом і співчували дітям, яких виховувала пара, як увага перемикається на зовсім інше питання — а чи точно вони розлучилися?

У всякому разі, в Instagram Джей Ло з’явилося фото, на якому вона — у весільній сукні! Здивування, однак, проходить коли вдивляєшся в фото і розумієш, що воно не зі справжнього весілля, інформує Ukr.Media.

Як з’ясувалося, цей знімок був зроблений під час зйомок фільму “Весілля по зальоту” (Shotgun Wedding), в якому в цей час знімається Дженніфер.

Зйомки проходять в Домінікані, а партнером Джей Ло по фільму є Ленні Кравіц. За сюжетом він виконує роль колишнього хлопця головної героїні, яку відповідно грає Дженніфер.

Що до розставання з Алексом Родрігесом, то схоже на те, що це було свідчення кризи, яку пережила пара. “Ми працюємо над деякими речами”, — так вони днями прокоментували чутки про свій розрив.

Більш того, днями папараці застали Лопес і Родрігеса відпочиваючими в Домінікані. Мабуть, бейсболіст відвідав свою кохану на зйомках, чому вона була щиро рада. Так що, можливо, фото у весільній сукні — це натяк для Родрігеса?