Актуальні новини

Єгора Кріда можуть позбавити сценічного імені

Директор Black Star підтвердив, що Єгор Крід більше не працює з лейблом.

Директор Black Star підтвердив, що Єгор Крід більше не працює з лейблом.

Схоже, сталося те, чого всі боялися: директор Black Star підтвердив, що Єгор Крід більше не працює з лейблом репера Тіматі.

Всі пам'ятають, що сталося з Христиною Сі (Саркісян) після її відходу з лейблу Black Star. У неї відібрали творче ім'я, право на пісні і тепер дівчині доводиться знову себе вибудовувати. Чекає це Єгора Кріда, ми не знаємо, але з'явився офіційний коментар щодо цієї теми, інформує .

Гендиректор Black Star Пашу підтвердив, що у Єгора закінчився контракт: Єгор Булаткин (справжнє ім'я артиста) не є артистом лейблу. Його контракт завершився 12 березня, а керівництво компанії поки не прийняло рішення про його продовження.

Єгора Кріда можуть позбавити сценічного імені.

"Ми зараз в процесі переговорів – будемо ми далі працювати, не будемо, на яких умовах будемо розходитися. Товарний знак Єгор Крід належить лейблу Black Star, він може стати Єгором Булаткіним, може стати ким завгодно."

Більше у відео:

Кажуть, що причиною напружених відносин між Крідом і Тіматі стали гроші. Нібито артист вимагає половину від виручки за свою роботу, тоді, як зараз отримує тільки двадцять відсотків.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Американець запустив YouTube-канал для тих, хто росте без батька, "Тату, а як?.."

Залишити відповідь