За словами Євгенія Кошового, зараз вони переживають тугу за другом, який пішов у політику.

Цьогоріч на президентських виборах в Україні переміг шоумен Володимир Зеленський. У зв'язку з цим актору "Квартал 95", який є і засновником колективу, довелося залишити роботу на сцені. А вже цієї неділі в Києві пройде перший концерт "Вечірнього Кварталу", в якому не буде брати участь Володимир Зеленський, інформує .

"Паніка вже пройшла, тому все добре. Постановками зараз керую я та Євгеній Кошовий, але у нас повне взаєморозуміння в колективі і кожен має право голосу. Зараз ми переживаємо тугу за другом, який пішов у політику, але, будьте впевнені, у новому осінньому сезоні нам буде чим здивувати свого глядача", — поділився Олександр Пікалов.

"Звичайно, трохи незвично і шалено бракує в колективі цього хрипкого голосу. Таке відчуття, що з пазла прибрали один шматочок, або вирвали частину якогось органу… Але ми намагаємося справлятися. Благо, бригада авторів у нас сильна, і в колективі, як і раніше, панує демократія. Попри свою неймовірну зайнятість, Володимир, як мені відомо, вже бачив нашу нову програму. Для нього вона, до речі, була сюрпризом. І мені здається, він був приємно здивований", — розповів Степан Казанін.

"Настрій у всіх чудовий, але, звичайно, ми сумуємо. Зараз у "Вечірньому Кварталі" почнеться нове життя, і сподіваюся, ті зміни, які його чекають, підуть тільки на користь. Безумовно, ми і далі продовжимо жартувати на всі гострополітичні теми. І глядач вже через пару днів зможе це сам перевірити", — сказав Юрій Корявченков.

"Всі дні до моменту виходу на сцену я ходив сам не свій. Було відчуття, що від мене реально відірвали якусь частину тіла… Це навіть помітив з боку Юрій Крапов і запитав: "Це ти через Вову так?". Звичайно, все це незвично. Але після відходу Володимира ми всі ще більше згуртувалися. На літо у нас вже збудований графік гастролей. І, до речі, як концертний директор "Кварталу" можу сказати, що зараз увага до нас дуже підвищена. Нас знову запрошують на гастролі, причому в основному це закордон (Америка, Європа, Австралія)", — поділився Міка Фаталов.

  «Художник, як правило, чинить опір»

"У колектив мене покликав Володимир Олександрович, запросивши на розмову до свого кабінету. Дізнавшись, що я не поїхав на фестиваль "Ліги сміху" в Одесі, він запропонував мені спробувати себе спочатку у ролі автора. Вже потім я увійшов в основний акторський склад. Звичайно, я був у шоці. Адже з дитинства дивлюся цей проект і працювати з такими легендами гумору нашої країни для мене велика честь. Зараз атмосфера в колективі дуже хороша, з'явилася нова мотивація. "Дідівщини" у команді немає, навпаки, всі допомагають один одному і підтримують. Без Зеленського "Квартал" буде, але вже трохи інший. І повірте, він не втратить своєї гостроти. Є надія, що з появою нових акторів, ми залучимо і нову аудиторію у "Вечірній Квартал", — розповів новий актор студії Володимир Мартинець.