Танцюрист і його дружина влаштували незабутнє весілля на острові Таїті.

Про те, що танцюрист і режисер Євгеній Кот та його обраниця, чемпіонка світу з пілона Наталія Татаринцева, збираються провести весільну церемонію на одному з екзотичних островів Таїті, шанувальники знали ще рік тому. Женя зізнався в одному з інтерв'ю: «Це чарівне місце. Одного разу потрапивши туди з Наталкою на гастролі, ми вирішили обов'язково повернутися і влаштувати на цьому острові весілля за місцевими обрядами». Як бачимо, слів на вітер він не кинув: сказано — зроблено, інформує .

Євгеній Кот та Наталія Татаринцева провели красиву церемонію одруження на Таїті. Повернувшись з екзотичної подорожі, молодята поділилися враженнями від весілля своєї мрії.

«Ми два роки мріяли про це свято та уявляли собі, яким він буде. І ось найкращий момент нашого життя трапився. Ми щасливі!» — зізнався Євгеній Кот.

Євгеній і Наталія обрали для проживання одне з найбільш розкішних бунгало на острові (Таїті, Французька Полінезія).

«Церемонія пройшла на пляжі найромантичнішого острова на землі — Муреа. Це ідеальне місце для весільних церемоній», — усміхається Наталія.

«Муреа вважається раєм для молодят. За формою острів нагадує серце. Ну, і антураж відповідає романтичному настрою: білосніжний пісок, бірюзова вода, приголомшлива природа, комфортабельні бунгало! Це один з найбільш мальовничих островів Французької Полінезії, тут провести весільний обряд пари приїжджають зі всього світу», — розповів Женя.

Подружжя об'єднали весілля з медовим місяцем: «Ми подорожували по сусідніх островах, це і був наш медовий місяць. Плавали з акулами, годували рибок, спостерігали за смішними маленькими крабиками, яких там дуже багато. Насолоджувалися приголомшливими пейзажами: природа в цих місцях неймовірна, чого тільки варті види пальм! Їли найсмачніше кокосове морозиво за спеціальним рецептом шеф-кухаря готелю. Захоплювалися видом тропічних квітів і жадібно вдихали аромат. Це був магічний тиждень, кожну хвилину якого хотілося перетворити на вічність!»

  Джамала опублікувала нові знімки, вразивши підтягнутою фігурою після пологів