Співачка чесно зізналася, що Коляденко піднімав на неї руку.

Українська співачка, народна артистка України Ірина Білик, яка нещодавно відсвяткувала своє 50-річчя, зізналася, що її стосунки з екс-чоловіком хореографом, шоуменом Дмитром Коляденко були настільки бурхливими, що сварки часто переростали у бійки, інформує Ukr.Media.

Так, Ірина Білик відзначила, що всі її чоловіки були хорошими, але іноді бувало і “гаряче” — Дмитро Коляденко неодноразово піднімав на артистку руку.

З Дімою Коляденко — навіть бійки… В основному він мене бив… Але це все було з-за великого кохання, — зазначила співачка.

Артистка наголосила, що в їх будинок частенько навідувалася поліція — і співробітниці “органів” частенько засуджували Коляденко за синці та рани, завдані Ірині. А от сам Дмитро не міг пояснити, чому буває так агресивно налаштований — на думку Білик, головною причиною були ревнощі.

Всі вже знали, що за цією адресою живе Ірина Білик з Дімою Коляденко, який дебоширить, хуліганить, але який її дуже любить. І навіть поліція не могла його втихомирити. Я зараз йому кажу: “Діма. чого ти бився? Навіщо ти ревнував? Навіщо ти зробив так, що ми зараз не разом?” Він говорить: “Ось, Біличка, не знаю. Так я тебе люблю, що ревную”. Все, це одна відповідь, і нічого іншого він сказати не може, — розповіла співачка.

Також Ірина поділилася, що хоч їй і доводилося знімати побої після бурхливих з’ясувань стосунків з Коляденко — вона його пробачила і зараз артисти тісно спілкуються і дружать:

“Я знімала побої на голові. І ці жінки з міліції хотіли Діму вбити, коли побачили мої синці. Але я йому все пробачила, ми продовжуємо спілкуватися, тому що він дуже талановита людина, дуже душевний. Напевно ці дивні речі з людиною робило велике кохання. Він і справді дуже ревнивий”, — підкреслила Білик.

  Розмова з Богом зміцнює людину: наука довела силу молитви

Нагадаємо, що стосунки Білик і Коляденко тривали з 2004-го по 2006 роки, зараз артисти дружать.