Співачка презентувала новий кліп на пісню “Душа” та підкорила шанувальників незвичним для себе образом.

Українська артистка презентувала чуттєве відео на ліричну композицію «Душа». Режисером кліпу стала Олена Винярська, інформує Ukr.Media.

Іру у відео можна побачити у красивій чорній сукні, яка гарно підкреслює її фігуру. Варто відзначити, що співачка стала автором і слів і музики нової пісні.

“Ця пісня про емоції закоханості, про те, що відчуває душа у ці пристрасні моменти кохання. Душа — це найголовніше, що є в людині, душею закохуємось, душею пробачаємо, душею любимо. Навіть ваш погляд показує силу душі. Адже закохатися можна в красу, але полюбити лише тільки душу! Душа — це дзеркало людини, те, що є її сутністю. Багато людей звертають увагу в першу чергу на зовнішність (це, звичайно, теж важлива складова), але часто зовнішній вигляд відрізняється від внутрішнього наповнення. Тому не варто судити про людину з першого погляду. Можна мати красиві очі, довге густе волосся, прекрасні риси обличчя… Та інколи за красивою зовнішністю ховається чорна, черства душа. Душа — найголовніше в людині, адже душа — це і є людина!” — прокоментувала прем’єру знаменитість.