Ірина Монатік показала, як сини відсвяткували перший випускний. Це дуже мило.

Дружина українського музиканта Дмитра Монатіка зачарувала своїх підписників сторінки в соціальній мережі Instagram. Ірина поділилася знімками з випускного в садку, в який ходили її сини Платон і Данило. Свято для малюків провели в стилі Гаррі Поттера, тому Даня і Платоша приміряли традиційні мантії і форми школи магії і чарівництва Хогвартс. Ну що може бути миліше?

Ірина поділилася знімками, на яких Даня і Платон позували в мантіях і формі факультету Гріфіндор. Малюки тримали в руках книги, і мило посміхалися. Організатори свята також зробили стилізовану під світ Гаррі Поттера локацію. У публікації дружина Монатіка зазначила, що її синам дуже подобалося ходити в садок, а це багато про що говорить. Вона подякувала всім причетних, і привітала зі святом, інформує Ukr.Media.

“Який важливий день для нашої сім’ї, випускний Данечки і Платоші в садку! Тематика “Гаррі Поттер” наші потрапили в Гріфіндор. Низький уклін і вдячність неймовірним вихователям, педагогам — діти обожнювали ходити в садок, а це говорить багато про що. Дякую за терпіння, турботу, знання, індивідуальний підхід до кожного, і безмежну любов!” — написала Ірина.